Про компанію

СС ЛОУН - ваш фінансовий партнер

Хто ми?

«CC ЛОУН» надає сучасний і простий онлайн сервіс кредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на вашу банківську картку за максимально короткий час, де б ви не знаходилися.

Компанія почала свою діяльність в Україні з жовтня 2015 року. Наша мета – запропонувати своїм клієнтам якісний і зручний фінансовий сервіс і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

СС ЛОУН пропонує онлайн кредити від 100 до 20 000 грн терміном до 30 днів. Щоб оформити онлайн кредит, достатньо лише знати дані свого паспорта, ІПН, банківської картки і мати при собі мобільний телефон.

з нами просто!

Для отримання кредиту зареєструйтеся на нашому сайті, заповніть інформацію в полях анкети, погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту, а також дайте згоду на обробку персональних даних.

з нами безпечно!

У нашого сервісу високі стандарти захисту персональних даних. На сайті здійснюється шифрування даних споживачів, що відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки. Ви можете бути впевненими, що інформація, заповнена Вами на нашому сайті, не буде передана третім особам без вашої згоди.

з нами швидко!

У моменти, коли Вам терміново необхідні гроші, сервіс СС ЛОУН Вам допоможе. З нами Ви зекономите Ваш час і отримаєте гроші. Не виходячи з дому чи офісу за декілька хвилин бажана сума буде на Вашій картці.