Де взяти кредит на ремонт автомобіля?

Автомобіль для водія – найбільший друг, який завжди виручає там, де мова йде про великі відстані і терміновість. Тому дуже прикро, коли такий «залізний друг» підводить, замість того, щоб підвезти на роботу, до дому, на море чи туди, куди дуже потрібно потрапити. Причин, за якими автомобільна техніка підводить своїх власників, – безліч. Це може бути банальна поломка склопідйомників, розбита фара, тріснуте скло або спущене колесо, а можуть бути ситуації серйозніші – наприклад, машина потрапила в ДТП. За підсумком, ваша машина, яка ще вчора мчала вас до заповітної мети, відправляється в сервісний центр. А це, крім незручностей з переміщенням у просторі, викликає ще й великі витрати. Адже зараз більшість людей вважає за краще іномарки, для яких ремкомплект необхідних запчастин досить недешеве задоволення. Отже, де взяти гроші на ремонт авто, якщо раптово виниклі витрати не входили в плани і обмежений бюджет вашої родини?

 

Щоб швидше знайти і взяти гроші на ремонт автомобіля, ви, звичайно, можете звернутися до своїх родичів, друзів, навіть попросити шефа на роботі надати вам аванс або матеріальну допомогу. Але, як часто буває, ремонт вашого автомобіля в розумінні інших людей – не так важлива і невідкладна проблема, тому вам в більшості таких прохань відмовлять відразу або придумають тисячі причин «почекати».

 

Щоб не чекати і ні від кого не залежати в цьому важливому і терміновому для вас питанні, ви можете оформити кредит на ремонт авто, велосипеда, мопеда, катера та інших мотозасобів.

 

Отже, де взяти кредит на ремонт авто? Ви підете в банк, звернетеся в ломбард за грішми або вчините як більшість сучасних людей – скористаєтеся миттєвими кредитами, які надають мікрофінансові організації (МФО)? Який ваш вибір?

 

Перша думка, як правило, така: звернутися за необхідними грошима в який-небудь банк. Звичайно, в цьому є своя логіка. Ви можете в тому банку, де обслуговуєтеся, оформити кредитну карту і скористатися тим кредитним лімітом, який вам запропонує адміністрація банку на підставі даних скорингу по вашій персоні (відомості про доходи, кредитна історія, соціальний статус, відомості про оточення, місці і стаж роботи) . Але, якщо має бути серйозний і дорогий ремонт автомобіля, і, до того ж, потрібно його зробити терміново, вам може не вистачити тієї лімітованої суми, яку виділить банк під кредитування. Та й рішення щодо надання кредиту може тривати від кількох днів до тижнів. І весь цей час машина буде простоювати і не ремонтуватися. Якщо ж ви звернетеся в банк з надання цільового кредиту на ремонт автомобіля, то процедура, в принципі, буде аналогічною і не швидкої: знадобляться довідки про доходи і працевлаштуванні, поручителі, а для великих позик понад 10-15 тисяч гривень можуть зажадати і цінності в заставу. Та й процентні ставки в банках настільки високі, що вартість ремонту вашого авто виросте в рази. Тому для ремонту автомобіля процедура отримати борг гроші в банку свідомо програшна і по вигоді, і за термінами.

 

Часто приватні автомобілісти звертаються за допомогою в ломбарди, залишаючи з правом викупу цінні речі. Цей спосіб цілком робочий, але тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що до моменту викупу цінностей у вас будуть на це кошти. Якщо немає, то машину ви, може бути і відремонтуєте, а ось про зданому в ломбард смартфоні, кільці або перфораторі можна забути – ломбард має право його продати по закінченню термінів викупу.

 

Звернувшись в мікрофінансову організацію за миттєвим кредитом, ви протягом доби будете мати на своїй банківській картці необхідну суму, щоб відремонтувати свій автомобіль. Вам нададуть гроші на лояльних умовах кредитування, причому, не вимагаючи натомість довідки про доходи, ідеальну кредитну історію, наявність поручителів і цінностей в заставу. Досить тільки надати онлайн відомості за паспортними даними та код ідентифікаційного податкового номера.

Назад