Де взяти мікропозику з відкритими простроченням?

Чи зможете ви отримати мікропозику з відкритими простроченням в банку Х, якщо звернетеся за іншою позикою туди ж або в банк Y? Відповісти на це питання допоможе розуміння, що таке кредитна історія, і на що вона впливає?

 

Тільки хороша кредитна історія дає можливість отримати позику де завгодно

 

Напевно ті, хто не раз і не два мав справу з банківськими кредитами, чув про так звану кредитну історію. У кожної людини, навіть якщо вона ніколи не брала кредити, є своя кредитна історія, дані по якій можуть зберігатися в одному з діючих в Україні кредитних бюро. У тих, хто не користується позиками фінансових інститутів, кредитна історія нульова. І, на жаль, відсутність даних в кредитній історії для отримання банківського кредиту може виявитися проблемою: річ в тому, що, не знаючи про вас нічого, банк просто може відразу відмовити вам у позиці, оскільки незрозуміло, як ви поведете себе в ситуації, якщо виникнуть фінансові труднощі з виплатами тіла кредиту і відсотків по ньому.

 

Ті, хто завжди вчасно розраховується за всіма боргами, мають так звану хорошу кредитну історію. Якщо ж в минулому були затримки по виплатах тіла кредиту і відсотків по ньому, а також залишилися непогашеними старі борги, то такий позичальник має погану кредитну історію. Також до категорії потенційно поганих кредитних історій відносяться взаємини з фінансовим інститутом, якщо наразі у вас є актуальні позики (термін, на який вони бралися, ще не закінчився), і по ним у вас є прострочені платежі. Дані за простроченими платежами з часом потрапляють в бюро кредитних історій, і це впливає на ваші можливості надалі брати позики в інших місцях (виняток становлять дані до 2009 року: борги за позиками, взятими до цього часу, не фіксувалися в кредитних бюро. Так що , чисто теоретично може «пощастити», якщо ваші старі фінансові «грішки» були понад 10 років тому. Отже, з’ясовуємо, як і де взяти мікропозику з відкритими простроченням?

 

Банк не дасть кредит власнику поганої або нульової кредитної історії

 

Як ви вже зрозуміли, тим, хто бере позику вперше, в банку можуть відмовити (але це не обов’язково, звичайно, просто може знадобитися більше часу на роботу з потенційним позичальником з боку кредитної комісії). Якщо ж немає часу чекати і ризикувати, що банк все-таки відмовить, то пошукати матеріальну допомогу варто в іншому місці. Наприклад, це може бути ломбард або кредитна компанія. Якщо в ломбарді від вас буде потрібна застава, то при зверненні в мікрофінансову організацію, наприклад, в міжнародну кредитну компанію «СС Лоан», ви можете гарантовано розраховувати на мікропозику до 15 тисяч гривень без поручителів і застави. Причому, ми видаємо без відмови мікропозики на карту з відкритим простроченням, тобто тим позичальникам, чия кредитна історія для банку вважається свідомо «поганою».

 

Як взяти мікропозику з відкритими простроченням?

 

Якщо у вас є кредити в банках і МФО, за якими вам належить робити виплати, а також, можливо, вже є прострочені платежі, не бійтеся звертатися за новою фінансовою допомогою, яка, до речі, може вам закрити прострочення за старими боргами.

 

Незалежно, чи є у вас прострочення, і таких проблемних кредитів один або навіть кілька, вихід є: звернення до мікрофінансової організації «СС Лоан» дасть вам можливість отримати нову позику. Від вас знадобиться тільки надати дані паспорта та ІПН. Кредитний скоринг СС Лоан лояльний і швидкий – на рішення надати вам мікрокредит не вплине наявність прострочених позик в вашій кредитній історії. Окрім того, у вас є можливість отримати нову позику в СС Лоан, навіть якщо у вас ще є не виплачений кредит, взятий раніше в цій же МФО.

Назад