Де зняти гроші з карти ПУМБ без комісії?

Зарплатні карткові проєкти в банках так чи інакше накладають обмеження на своїх користувачів в питанні місця зняття грошей готівкою. Це складне становище відомо практично кожному власникові банківської карти: якщо спробувати перевести в готівку гроші в «чужому» банкоматі, не партнерського банку, то за таку операцію зі зняття готівкових коштів буде обов’язково взята комісія. Це може бути піввідсотка, відсоток, кілька відсотків або взагалі інша, фіксована сума. Коли мова йде про зняття в банкоматі кількох десятків гривень, то ці відсотки мізерно малі і, можна сказати, практично непомітні. А, якщо знімати кілька сотень або тисяч гривень, то стає дуже прикро втрачати чесно зароблені зарплатні гривні тільки тому, що тобі по дорозі не зустрівся «рідний» банкомат. Але ж так часто буває, що готівкові кошти дуже потрібні, тому що розрахуватися карткою неможливо.

 

 

Давайте на прикладі Першого Українського Міжнародного Банку (більше відомий по своїй абревіатурі ПУМБ) розглянемо, як вигідно вирішити питання зі зняттям готівки. Отже, з’ясовуємо, де зняти гроші з карти ПУМБ без комісії? З якими банками працює ця фінансова організація, як обслуговуються її клієнти за кордоном?

 

 

Цілком очевидно, що зняти кошти без комісії можна у відділеннях банку ПУМБ, а також в банкоматах (терміналах), що належать цьому банку. Під час звернення в банківське відділення будьте готові, що у вас попросять пред’явити саму пластикову банківську карту, а також документ, що підтверджує особу власника (паспорт, водійські права). Безкомісійне переведення в готівку можливо для тих, у кого зарплатні, пенсійні та так звані студентські картки. Це все соціальні проекти, тому комісія не стягується. А ось власники кредитних карт ПУМБ за зняття готівки в касі або банкоматі заплатять від 2 до 4% фіксованої суми комісії.

 

 

До недоліків ПУМБ слід віднести їх покриття мережею власних терміналів на території України. Тому потрібно знати, з якими банками співпрацює банк, щоб зняти гроші з карти ПУМБу в інших банкоматах і зробити це теж без комісії або з аналогічною комісією. Сьогодні Перший Український Міжнародний Банк співпрацює з такими банками-партнерами, як «Кредит Дніпро», «Індустріалбанк», «Кредобанк», «ВТБ», «ЄВРОПРОМБАНК», «Промисловий Фінансовий», «Прокредит» і ін. (Повний список партнерів доступний на офіційному сайті ПУМБ). Дебетові карти обслуговуються тут під 0%, а ось кредитні – 1,5% + 5 грн. Також можуть ще зняти 2 грн за кожну операцію (це залежить від тарифних умов пакету вашої кредитної картки в ПУМБ). Окрім того, щоб виправити свій недолік з власним термінальним покриттям, ПУМБ, крім партнерських відносин з вище перерахованими фінансовими інститутами, вступив у всеукраїнську мережу банкоматів «Радіус», а також співпрацює з «Укрсоцбанком».

 

 

Безвіз відкрив для нас кордони Євросоюзу, тому власникам банківських карт Першого Українського Міжнародного Банку важливо знати, як зняти гроші з карти ПУМБу за кордоном і де це зробити найбільш вигідно. Важливо: перед перетином кордону поінформуйте клієнт-менеджмент банку, щоб ваша картка не була в цілях забезпечення підвищеної безпеки заблокована за кордоном. Зняття грошей в банкоматах з позначкою Visa, Maestro і MasterCard проводиться без проблем, а комісія за зняття буде наступною: 1,5% за переведення в готівку і 1% за конвертацію валюти.

Назад