Де можна отримати кредит з судимістю?

Давайте розберемося в такий делікатній темі, як отримання реальної допомоги під час отримання кредиту з судимістю. Це відомий факт – люди, у яких були або є проблеми з законом, найчастіше стають вигнанцями у нашому суспільстві.

 

Але далеко не завжди варто ставитися з недовірою до тих, хто мав колись проблеми з законом, але успішно пройшов через виправні роботи в нашій пенітенціарній системі і не готовий повертатися до свого минулого правопорушника. А ще згадайте всіх тих, хто вважався в СРСР «дармоїдами», «фарцовщиками», «спекулянтами», «псевдовченими», а також політично неблагонадійними. Скільки тих, кого репресували через альтернативі тоталітарному комуністичному режиму політичні переконання! Сьогодні це здебільшого шановні і відомі люди, незважаючи на те, що в їх біографії є ​​судимість, а у деяких і не одна: художники, актори, співаки, музиканти, комерсанти, винахідники, вчені, політики. Це тільки тепер ми розуміємо, що вони всі були засуджені за те, що тепер вважається талантом, комерційною жилкою, вільнодумством, геніальністю.

 

В наші дні кожен має право на шанс і, якщо існують законні способи, як з судимістю взяти кредит, то така фінансова підтримка може означати для колишніх засуджених перспективу домогтися кращого:

  • отримати освіту
  • знайти нову професію
  • придбати власне житло
  • влаштуватися на роботу і відкрити свій легальний бізнес.

 

Сумна статистика говорить про те, що повторне потрапляння на лаву підсудних найчастіше відбувається тому, що після першого відбування покарання судимість створює небажане «клеймо» на репутації людини. Судимість, навіть якщо вона умовна або взагалі погашена (скасована), дуже сильно ускладнює життя тим, хто одного разу оступився. Так що там говорити, проблеми з працевлаштуванням і кар’єрою в майбутньому можуть бути навіть у тих, кого виправдали прямо в залі суду! Людський поголос зробить негативний вплив, і майбутнє у такої людини буде не таким безхмарним. А, якщо людям з судимістю знадобляться гроші, наприклад, з тієї ж причини, що на роботу не хочуть брати ні за фахом, ні навіть чорноробом, а жити ж на щось треба? Як бути в цьому випадку, якщо рідня і друзі не можуть допомагати, або не будуть це робити, якщо допомагати доведеться занадто багато часу? Чи можна взяти кредит з судимістю і де це можна зробити, щоб напевно отримати позику, а не відмову замість неї?

 

Побоювання, чи дадуть кредит з судимістю під час звернення в банк, не марні. Будь-яка фізична особа, яка звернулася до банку, піддається жорстокій перевірці – так званого банківського скорингу. Кредитний скоринг часто не проходять звичайні середньостатистичні українці, в біографії яких не було проблем з законом, є середній дохід, вагомий стаж роботи. Негативне рішення може бути видано навіть тому, що ви 10 тому виплатили споживчий кредит, пару раз порушивши графік виплат відсотків за позикою. А якщо у людини в минулому був судовий розгляд, то це куди серйозніше, ніж не дуже гарна кредитна історія. Так що, як взяти кредит з судимістю, обійшовши всі суворі банківські перевірки, – завдання практично нездійсненне. Звичайно, є випадки, коли колись судимим дали позику в банку, але це питання вирішується тільки тоді, коли потенційний позичальник, нехай і з судимістю, надає відомості про досить значні, легальні доходи.

 

Позики людям з судимістю доступні в ломбардах під заставу майна і в мікрофінансових організаціях, які видають миттєві кредити. Для МФО досить надати паспортні дані та ІПН, довідки про доходи не потрібні, поручителі і застава – теж (якщо мова йде про позику до 10 тисяч гривень). І наявність судимості для МФО не має абсолютно ніякого значення, тому в 90 випадках зі 100 колись судимий позичальник може розраховувати на швидку позику онлайн на карту при зверненні в МФО.

Назад