Кредит без перевірки місця роботи

Офіційне працевлаштування в Україні (трудовий договір, приймання на роботу за трудовою книжкою) як і раніше залишається для більшості роботодавців великою розкішшю, за яку вони з року в рік розплачуються кабальними, «драконівськими» податками на нарахування заробітної плати. Ці надзвичайні фіскальні суми, що збільшують в рази основне тіло зарплати, з року в рік є основною причиною, через яку багато хто з тих, хто наймає працівників, залишається в «тіні» і ніяк документально не показує працевлаштування свого персоналу. І навіть посилені способи боротьби з неофіційним працевлаштуванням, які діють з 5 жовтня 2018 року і загрожують таким роботодавцям-правопорушникам багатотисячними штрафами, поки не поліпшили ситуацію. Як підсумок, все ще багато українців мають статус безробітних, оскільки не мають можливості документально підтвердити своє працевлаштування. У майбутньому це створить труднощі в отриманні пенсії, а в сьогоденні такі люди абсолютно не захищені в соціальному плані.

 

 

Навіть якщо такі «безробітні» мають який-небудь постійний заробіток, нехай і не офіційний, коли їм знадобиться взяти велику позику в банку на покупку житла, авто, смартфона чи інших життєвих благ, отримати кредит без перевірки місця роботи, – це буде нереально. Перевірка доходів, працевлаштування позичальників, а також дані про доходи і способи заробітку інших членів сім’ї – ці дані для банку є найбільш важливими. Отже, для тих, хто не влаштований офіційно, банківський кредит просто неможливий – завжди жорсткий банківський скоринг (перевірка) не дасть можливість схвалити видачу такої позики.

 

 

Де взяти кредит без перевірки місця роботи, якщо довідка про доходи не може бути надана, а, значить, банки не зможуть схвалити вашу кандидатуру в якості потенційного позичальника? В який фінансовий інститут можна звернутися, щоб покращити своє матеріальне становище?

 

 

Ви можете піти в ломбард. Працівникам ломбардів зовсім неважливо місце вашої роботи, і як ви будете повертати борг. У кращому випадку, у вас тільки попросять показати паспорт. Свої ризики невиплат по позиках ломбарди вирішують відомим способом – вони просто не повертають заставу, яка є обов’язковою умовою надання грошових позик. Адже в якості застави багато людей закладають дійсно цінні речі: сімейні реліквії (антикваріат, коштовності), дорогі операційні інструменти (перфоратори, бензопили, газонокосарки), мототехніку, фото- і відеоапаратуру, ті ж мобільні гаджети. Ризик розлучитися з цими речами назавжди, якщо ви не встигнете з виплатою боргу, досить великий.

 

 

Не маючи офіційного працевлаштування або зареєстрованого підприємництва, ви можете оформити кредит без перевірки місця роботи на карту, звернувшись в перевірені мікрофінансові організації (МФО), які працюють на умовах ліцензії в Україні та мають легальні можливості надавати швидкі позики. Наприклад, міжнародна кредитна компанія «СС Лоун» зможе надати онлайн кредит без перевірки місця роботи в Україні, повіривши своєму потенційному позичальникові тільки на підставі правдивих даних паспорта та ІПН. Тобто, звернувшись в МФО, ви без перевірок ваших доходів, без поручителів і застави легко протягом доби на карту або в касі відділення обраного банку можете отримати бажану позику на суму до 10 тисяч. Якщо ж швидкий кредит потрібен на більшу суму, то як і в ломбардах, потрібно подумати, що ви готові закласти зі своїх цінних речей.

Назад