Як виплачуються декретні?

Законне право кожної представниці жіночої статі мати одного або кількох дітей. Майбутніх мам завжди цікавить питання декрету: що потрібно для того, щоб піти в декрет, який пакет документів необхідно зібрати, в який термін вагітності це потрібно зробити, а також, в якому обсязі буде проведена виплата грошових коштів.

Особливості оформлення декретної відпустки

Для оформлення декрету в Україні офіційно працевлаштованим жінкам доведеться пройти наступну процедуру:

  • Оформлення декретної відпустки проводиться на тридцятому тижні вагітності. Для цього в жіночій консультації необхідно взяти довідку зразка 147 / у. Відпустка у зв’язку з пологами можна оформити і раніше, але це доступно тільки тим жінкам, які виношують двоє і більше дітей або мають для дострокового виходу в декрет будь-які медичні показання.
  • Довідка передається в бухгалтерію підприємства, де працює вагітна жінка.
  • Оформлення заяви на ім’я керівника з проханням надати декретну відпустку.

Якщо жінка не має офіційного працевлаштування, в Фонд соціального страхування подається наступний пакет документів:

  1. Довідка форми 147 / у.
  2. Копії українського паспорта, ідентифікаційного номера та трудової книжки.
  3. Заява на оформлення декретної відпустки.
  4. Довідка з Державного Центру зайнятості.
  5. Довідка з місця навчання про неотримання стипендії (для студентів).

Нарахування декретних виплат

Для розрахунку декретних виплат за основу береться оклад працівниці, еквівалент якого виплачується в повному обсязі без урахування страхового стажу. Важливо відзначити, що декретні виплати не можуть бути меншими страхового внеску або мінімальної заробітної плати.

Для розрахунку декретних виплат беруться останні дванадцять місяців трудових відносин з останнім роботодавцем. У тому випадку, якщо було відпрацьовано менше року, розрахунковий період буде включати в себе фактично відпрацьовані місяці.

Розраховуються декретні виплати шляхом множення середньодобової оплати на кількість фактично відпрацьованих днів. Що стосується оподаткування, компанія-роботодавець оплачує 22% за співробітницю. Якщо жінка має інвалідність, оплата в цьому випадку становитиме 8.41%.

Для того, щоб визначити, якою є середня робоча такса за день, необхідно нарахування за певний розрахунковий період розділити на число фактично відпрацьованих днів. Якщо у жінки були пропуски з поважних причин, такі дні не беруться до уваги. Що стосується відпустки, цей період не є пропущеним з поважної причини. Отже, відпускні дні при розрахунку декретних виплат будуть враховуватися.

Важливо також брати до уваги, що декретні виплати – це не одне і те ж саме, що допомога на дитину. Декретні розраховуються до пологів. Що стосується допомоги, ця матеріальна допомога надається тільки після народження малюка.

Коли чекати декретні виплати?

Згідно з Законодавством України, оплата декретної листа проводиться до десятого дня після реєстрації лікарняного на підприємстві, де працює жінка. Однак, відгуки вказують на те, що можуть фіксуватися певні затримки. У більшості випадків жінки, які працюють у великих компаніях очікують фінансову допомогу до 1-2 місяців.

У тому випадку, якщо протягом зазначеного періоду вам не оплатили декретну відпустку, необхідно звернутися в бухгалтерію підприємства в якій працюєте для уточнення причин затримки виплати лікарняного.

Назад