Як заробити гроші підлітку?

Бажання заробити час від часу відвідує кожного підлітка. Завдяки раннім заробітками людина засвоює просту істину – гроші не падають з неба і батьки не будуть працювати вічно. Рано чи пізно доведеться ставати на ноги і самому себе забезпечувати. Далі варто розглянути можливі варіанти заробітку для молодих людей.

Підробіток на пошті

Для того, щоб влаштуватися на пошту на неповний робочий день, необхідно звернутися в будь-яке поштове відділення. Навряд чи вдасться влаштуватися розсилати спам. Але що стосується допомоги у відділенні, тут для підлітків знайдеться достатньо роботи. Можна допомагати в сортуванні листів, розбирати посилки, розкладати документи і так далі. На великі заробітки тут розраховувати не варто, але якісь кишенькові гроші все ж будуть.

Кур’єрська доставка

Для підлітків, які проживають в мегаполісах знайти роботу кур’єра не складе особливих труднощів. Обов’язки можуть включати в себе рознесення листів, доставку посилок, продуктів харчування та іншої продукції з інтернет-магазинів.

Перевагою кур’єрської доставки є те, що більшість служб надають своїм кур’єрам велосипеди. Однак, для того, щоб стати кур’єром, потрібно досконально вивчити розташування вулиць міста або хоча-б певного району.

Прибирання присадибних територій

Такі державні установи, як лікарні, райради, дитячі садки мають на своїй території невеликі ділянки землі з клумбами, деревами та іншими насадженнями. Можна дізнатися, чи не потрібна допомога в сезонної прибирання листя, висаджуванні або прополюванні рослин. Часто в штаті таких комунальних установ вже є садівники. Але від сторонньої допомоги за мінімальну винагороду навряд чи хтось відмовиться.

Любителі природи також можуть спробувати долю в організаціях, які займаються озелененням міста. Висаджування рослинності на ділянках не зажадає значних фізичних зусиль, а також буде пізнавальним заняттям для молодого хлопця чи дівчини.

Вигул домашніх тварин

Прогулянки з чужими тваринами стали популярні в Україні відносно недавно. Ця ідея прийшла до нас із США, де вигул собак за гроші є нормальною практикою для підлітків.

Популярність вигулу собак обгрунтована тим, що зайняті американці просто не мають достатньо вільного часу для тривалих прогулянок з вихованцями. Ось і наші співвітчизники з радістю віддають своїх тварин на певний час вранці і ввечері.

Для того, щоб заробляти на вигулі собак, необхідно любити тварин і не боятися з ними залишатися наодинці.

Репетиторство

Якщо підліток вчиться в старшій школі, можна допомагати молодшим учням з виконанням домашніх завдань. Безумовно, батьки віддають перевагу користуватися послугами досвідчених викладачів. Але якщо у сім’ї мало грошей, то цілком зійде і кандидатура розумного підлітка.

Якщо у вашому будинку проживають сім’ї з молодших класів, поцікавтеся чи не потрібна дітям допомогу зі шкільними предметами (англійська, математика, історія, українська мова і так далі). Якщо ви покажете себе з кращого боку, можливо не одні батьки звернуться до вас за допомогою.

Розклеювання оголошень і роздача листівок

Розповсюджувачі рекламної продукції (промоутери) є затребуваними багатьох компаній. Роздавати рекламні листівки можна біля станцій метро, ​​на проспектах або на вході в торгові центри.

Тут важливо розуміти, що викинути листівки і в кінці трудового дня просто прийти за зарплатою – це не вихід. Справа в тому, що робота промоутерів в обов’язковому порядку контролюється роботодавцями.

Розглянутий вид заробітку є досить прибутковим. Працювати доводиться багато, але за літній період цілком можливо заробити гроші, яких буде достатньо на покупку хорошого велосипеда.

Мийка автотранспорту

Експрес-мийка авто – це послуга, яка сьогодні є досить поширеною. Працювати доведеться на перехрестях, шосе і проспектах. Для цього вам знадобиться відро з водою, миючий засіб, губка і м’яка тканина.

Мийка машин – це звичайно прибутково, але тут варто бути обережним, так як на жвавих трасах досить часто трапляються аварії та нещасні випадки.

Заробіток в інтернеті

  • Кліки по рекламі. Такий тип заробітку підійде тим молодим людям, які взагалі не хочуть напружуватися. Все, що потрібно для пасивного заробітку – це зареєструватися на спеціальному сайті і виконувати наведені там інструкції.
  • Відгуки. Чим більше ваш відгук буде переглянутий, тим більше вам за нього заплатять. Отже, чим більше буде написано відгуків, тим більше грошей буде перераховано на рахунок вашого електронного гаманця.
  • Розкрутка спільнот в соціальних мережах. Вам буде потрібно зареєструватися на одному або декількох сайтах соціальних проектів. Найчастіше, для розкрутки потрібно ставити лайки, робити репости або залишати коментарі.

Рукоділля

Цей вид заробітку для підлітків найбільше підійде дівчаткам. На продаж можна виготовляти оригінальні браслети, намиста, кільця, шпильки та інші прикраси. Якщо ви вмієте вишивати, можна створювати незвичайні картини, ікони, предмети гардероба і так далі.

Займаючись рукоділлям на продаж, важливо ретельно розраховувати вартість виробів. Ціна повинна включати в себе не тільки вартість матеріалів, а й націнку за роботу.

Назад