Як оплачується лікарняний в Україні?

Лікарняний лист – це документ, на підставі якого нараховуються лікарняні виплати. З лицьового боку бланку заповнюється співробітниками медичного закладу. Зі зворотного боку вносяться дані уповноваженою особою за місцем працевлаштування працівника.

Цей документ подається за місцем працевлаштування обов’язково в оригіналі. Якщо людина працює за сумісництвом, допустимо надання копії з печаткою і підписом керівника з головного місця роботи.

У тому випадку, якщо лікарняні виплати надаються в зв’язку з нещасним випадком, лист непрацездатності необхідно доповнити актом встановленого зразка про нещасний випадок.

Розрахунок лікарняних виплат

Для правильного розрахунку лікарняних виплат, перш за все необхідно визначити період, який залежить від тривалості робочого стажу конкретного працівника в організації:

  • У тому випадку, якщо працівник має офіційне працевлаштування в певній компанії більше року, враховується 12 місяців до дати виходу на лікарняний.
  • Якщо трудові відносини були офіційно оформлені менше року до оформлення лікарняного листа, розрахунковий період включає в себе кількість фактично відпрацьованих місяців.
  • Якщо співробітник компанії офіційно відпрацював менше тридцяти календарних днів, лікарняні виплати нараховуються за фактично відпрацьований час.
  • У тому випадку, якщо працівник вийшов на лікарняний в перший день офіційного працевлаштування, розрахункового періоду не буде. Що стосується виплат, оплата буде розраховуватися відповідно до розміру зарплати.

Оплата лікарняного листа

Хто буде оплачувати листок непрацездатності, перш за все залежить від тривалості хвороби. На підставі цих даних бухгалтер компанії повинен зробити всі необхідні розрахунки, передбачені трудовим кодексом.

Якщо лікарняний лист включає в себе до п’яти календарних днів, оплата робиться органами, які проводять фінансування витрат на оплату праці. У разі тривалих хвороб (від 6 календарних днів), всі витрати по листу непрацездатності фінансуються Фондом соціального страхування.

Важливо також відзначити, що лікарняні листи по догляду за дитиною повністю оплачуються Фондом соціального страхування, незалежно від кількості пропущених працівником днів.

Назад