Розігруємо 3 кілограми ікри на Масницю та 50 сертифікатів у Сільпо 

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Зима закінчується, а розіграші від CCLOAN тривають. Хочеш поласувати смачною ікрою до Масниці, тоді гайда читати правила нової акції та вигравай 3 кілограми ікри чи 50 сертифікатів у мережу магазинів Сільпо.

 

Умови участі:

 1. До участі у розіграші допускаються клієнти, які отримують кредит не вперше, не мають прострочки по раніше укладеним договорам та по діючому договору.
 2. Оформлення чергового кредиту має відбутися у період з 24.02.2020 по 01.03.2020.
 3. Переможці розіграшу будуть визначені за допомогою комп’ютерної програми: random.org серед списку всіх учасників Розіграшу.
 4. Дата підбиття підсумків Розіграшу – 2 березня 2020 року.
 5. До призовного фонду входять – 3 (три) кілограми ікри та 50 подарункових сертифікатів (з номіналом 100 грн кожний) від мережі магазинів Сільпо.
 6. Перші троє учасників, які випадуть зі списку за допомогою комп’ютерної програми random.org отримають по одному кілограму ікри в офісі Організатора. Наступні 50 учасників отримують по одному подарунковому сертифікату з номіналом 100 грн від мережі магазинів Сільпо.
 7. Кількість учасників Розіграшу необмежена.
 8. Результати будуть опубліковані на сайті https://www.ccloan.ua, переможці також будуть повідомлені працівниками компанії шляхом обдзвону.
 9. У разі неможливості встановити зв’язок з переможцем для отримання виграшу, його право на виграш анулюється.
 10. Переможець не може передавати право на виграш третім особам та вимагати від Організатора отримання іншого еквівалента виграшу.
 11. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається ТОВ «СС ЛОУН».
 12. Усі результати Розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.
 13. Організатор може змінити період проведення Розіграшу на будь-якому етапі за власним рішенням, у тому числі в разі настання обставин, що не передбачалися та не могли бути передбачені під час оголошення дати проведення Розіграшу.
 14. До участі в розіграші не допускаються працівники Товариства та особи, які перебувають з ними в родинних зв’язках, а також інші пов’язані особи.
 15. Рішення про участь у Розіграші є добровільним волевиявленням та приймається кожним її учасником особисто, виходячи з власних міркувань щодо участі та безвідкличної згоди з цими Правилами.
Назад