5 років з вами: CCloan зустрічає ювілей із «Зіркою якості»

5 років — значний ювілей, і ми зустрічаємо його з нагородами. CCloan відзначили «Зіркою якості»! Її вручають компаніям-лідерам за істотний внесок в розвиток економіки країни. Це єдина в Україні неупереджена і комплексна система оцінювання, яка визначає флагманів галузі, ґрунтуючись виключно на результатах їхньої економічної діяльності.

 

Здобуття «Зірки якості» — приємна подія до Дня народження компанії і стимул ставати ще кращими. «Ми стабільно працюємо на ринку мікрокредитування України з 2015 року. Найголовніше, що весь цей час ми зростали і розвивалися завдяки нашим клієнтами. Ми добре знаємо, як забезпечити їхню фінансову стабільність і незалежність. І ця нагорода засвідчує, що навіть у складні часи ми стали опорою для наших користувачів», — говорить директор CCloan Наталія Клєвакіна.

 

Окрім цього, за результатами голосування в проєкті «Українська народна премія» компанія CCloan стала срібним призером у номінації «Сервіс кредитування онлайн». Нам приємно усвідомлювати, що саме завдяки вибору клієнтів ми опинилися в топі національної премії. Дякуємо за величезну підтримку та довіру, це дуже важливо для нас.

 

«2020 рік ясно продемонстрував нашу стабільність: якою б не була ситуація, ми залишаємося зі своїми клієнтами і надаємо їм фінансову підтримку. Ми багато працюємо над поліпшенням клієнтського сервісу, дбаємо про безпеку, пропонуємо користувачам вигідні умови і допомагаємо зберегти хорошу кредитну історію. Лише постійні зміни і любов до своїх клієнтів допомагають нам створювати конкурентний сервіс кредитування. Дякуємо всім за довіру й таку високу оцінку», — коментує директор з маркетингу CCloan Анна Мойсєєва.

 

Незважаючи на непросту ситуацію, за останній рік ми істотно виросли. Так, обсяг виданих позик збільшився вдвічі, а кількість клієнтів CCloan перетнула позначку в 1 000 000 зареєстрованих користувачів. Понад мільйон українців обрали саме нас — це і є головним досягненням 5 років.

 

Ми пишаємося такою високою оцінкою нашої роботи, дякуємо клієнтам та експертам, які відзначили успіхи CCloan. Отримані нами нагороди лише підтверджують те, що ми рухаємося у правильному напрямі. Далі більше! У нас багато планів і нових проєктів.

 

Особливо ми вдячні кожному нашому клієнту за вибір CCloan. Саме ви — наші понад мільйон причин ставати краще, зручніше й надійніше!

 

Джерело: https://minfin.com.ua/ua/2021/02/08/59608618/

Назад