Акція “Кредит на карантині”. Продовжуйте кредит та користуйтеся ним в два рази довше без платежів

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Щоб забезпечити фінансову стабільність своїх клієнтів навіть у складний час, компанія CCLOAN запроваджує нову акцію та відправляє платежі по кредиту на карантин! Це означає, що з 10 квітня по 31 травня 2020 року кожен клієнт, який скористається продовженням строку кредитного Договору, отримає додаткову відстрочку договірних платежів на такий же строк. 

 

Як це працює? 

 

Оформіть продовження на строк від 10 днів і це автоматично збільшить термін продовження вдвічі. Так, сплативши 15 днів пролонгації, ви матиме 30 днів до наступного платежу. А оформлення послуги на 20 днів дозволить користуватися коштами до 40 днів. Уявіть, за умовами акції, максимальне відстрочення платежу складає аж 60 днів (при продовженні на 30). Збільшені терміни пролонгації дозволять не лише відстрочити дату платежу, а й не зіпсувати свою кредитну історію.   

Щоб стати учасником акції:

  1. активуйте пролонгацію (продовження) на сайті my.ccloan.ua;
  2. оберіть потрібний термін подовження та сплатіть вартість продовження*.
  3. автоматично отримайте вдвічі більший термін відстрочення платежу. 

 

Компанія CCLOAN розуміє, як важливо зараз мати фінансову підтримку, тому пропонує всім клієнтам найбільш комфортні умови погашення заборгованості та необхідний час для цього. 

 

*Мається на увазі одноразова оплата продовження, яка дорівнює сумі відсотків за дні продовження за вдвічі меншою відсотковою ставкою. Використання акційної відстрочки платежу додатково не оплачується.  

 

Скачати правила акції

Назад