Акція “Даємо гроші, а до них – ще гроші”. CCloan дарує до 350 гривень за першу позику! 

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

CCloan не припиняє дивувати і з 8 лютого 2021 року запускає небачену акцію «Даємо гроші, а до них – ще гроші». За умовами акції, усі нові клієнти можуть отримати першу позику під 0,01% на день та виплату до 350 гривень! 

 

Умови участі: 

  1. Оформити першу позику у сервісі. 
  2. Користуватися позикою протягом вибраного терміну кредитування. Нагадаємо, максимальний строк користування грошима – 30 днів. 
  3. Отримати 5% від суми позики на свою банківську картку. Кошти будуть перераховані не пізніше чотирьох робочих днів з дня погашення позики.
  4. Отримати додаткові 50 гривень, скориставшись послугою продовження. Для цього необхідно продовжити термін дії позики мінімум на 5 днів та користуватися коштами не менше цього терміну. Бонус 50 гривень буде перерахований не пізніше чотирьох робочих днів з п’ятого дня продовження.

 

Як це працює? 

Наприклад, ви вирішили взяти 6000 гривень на 10 днів. Після погашення позики вам буде перерахована виплата 300 гривень. Якщо ви вирішите користуватися коштами понад 10 днів і скористайтеся послугою продовження, то отримаєте додатково ще 50 гривень. Сумарний бонус за акцією складатиме 350 гривень.   

 

Важливо: скористатися акцією можливо лише один раз. Тому не проґавте шанс вигідно отримати гроші… А до них заробити ще гроші! 

 

Завантажити Правила акції 

Назад