Акція «Щасливий тиждень» від CCloan

Шановні клієнти, ми любимо радувати вас вигідними пропозиціями, тому сьогодні приготували для вас мега акцію – “Щасливий тиждень”! Швидше читайте умови!

  1. Переможці акції «Щасливий тиждень» отримають від компанії CCloan можливість отримати списання заборгованості за процентами та/або частини основної суми кредиту до повного закриття. 
  2. Участь в Акції можуть взяти лише ті клієнти, які отримають від нашої компанії смс-повідомлення або дзвінок з пропозицією взяти участь.
  3. Після цього клієнтам, які захочуть скористатися Акцією необхідно буде внести оплату одним платежем у розмірі не менше ніж 70% розміру наявної заборгованості за основною сумою кредиту.
  4. І вже 26 вересня за допомогою сервісу random.org серед списку всіх учасників Акції ми випадковим чином оберемо 20 щасливчиків, які отримають головні призи.

 

Акція діє лише з 21.09.2022 р. по 25.09.2022 р. Поспішіть скористатися!

 

Важливо:

  • Учасниками Акції можуть бути лише клієнти, які в період дії Акції мають кредитну заборгованість за процентами та/або основною сумою кредиту.
  • Участь в Акції беруть клієнти, кредитні договори яких були укладені до 23.02.2022 (включно) зі строком погашення до 30 календарних днів (за класичною схемою кредитування).

 

Бажаємо всім охочим отримати щасливе смс-повідомлення та долучитися до акції! Працюємо для вашого фінансового комфорту!

 

Правила

Назад