Акція “Життя кайфове підключай” повертається! 

Команда CCloan завжди піклується про добробут своїх клієнтів, тому повертає вашу улюблену акцію – “Життя кайфове підключай”. Умови мегапрості: з 1 січня 2022 року кожен новий клієнт, який звернеться до CCloan за фінансовою підтримкою, отримає першу позику лише під 0,01% на день. Максимальний термін користування позикою – 30 днів. А якщо гроші знадобляться на довше, то в Особистому кабінеті в один клік можна замовити пролонгацію, або продовження позики. 

 

До речі, зараз кожен новенький може отримати в CCloan суму до 8000 гривень, а клієнти, які часто користуються нашою фінансовою підтримкою отримують до 20000 грн. Розрахувати відсотки легко на сайті компанії за допомогою кредитного калькулятора. Наприклад, вам необхідно 8000 гривень на 10 днів, відсоток до сплати складатиме лише 8 гривень. Все легко, просто, а головне – вигідно. 

 

Щоб оформити заявку, знадобиться менш як 10-15 хвилин. А за допомогою ідентифікації BankID реєстрація у сервісі відбудеться у кілька кліків. 

 

Ще більше вигідних пропозицій та акцій на нашій сторінці у Facebook та Instagram. Приєднуйтесь та підключайте кайфове життя разом з CCloan! 

 

Завантажити Правила акції

Назад