Нова акція “Життя кайфове підключай”

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Мета CCloan надати фінансову підтримку всім, кому це потрібно. Тож для забезпечення вашої фінансової стабільності та гарного настрою ми оголошуємо старт нової акції “Життя кайфове підключай”!

 

З 1-го квітня усі нові клієнти CCloan зможуть отримати першу позику у сервісі лише під 0.01% на день. Відсотки до сплати легко розрахувати за допомогою кредитного калькулятора на сайті. Наприклад, вам необхідно 4000 гривень на 10 днів, відсоток до сплати складатиме лише 4 гривні. Максимальний термін позики 30 днів, після цього ви можете скористатися послугою пролонгації та продовжити термін дії договору в Особистому кабінеті. 

 

Оформлення заявки на позику займає 10-15 хвилин. Ще швидше зареєструватися можна за допомогою BankID, до речі, реєстрація через BankID дасть можливість отримати гарантовану 20% знижку на відсотки по наступній позиці. Деталі цієї акції за посиланням.

 

А ще більше вигідних пропозицій на нашій сторінці Facebook приєднуйтесь та підключайте кайфове життя з CCloan! Ми дбаємо про ваш фінансовий добробут.

 

Завантажити правила акції

Назад