Банківська картка прострочена: прострочений термін карти чи термін сплати по кредитній карті. Що робити?

Буває так, що карта, яку ви дістаєте з гаманця виявляється недійсною. Що робити якщо банківська карта прострочена? Розглянемо кілька варіантів.

Прострочений платіж по кредитній карті. Якщо Ви дізналися заборгованості слід якомога швидше її погасити бажано повністю. Якщо не буде можливості внести гроші найближчим часом, то потрібно звернутися в банк. Поодинокі випадки заборгованості та оперативне їх усунення не зіпсують вашу кредитну історію. Має значення кількість транзакцій по карті. Якщо ви активно нею користуєтеся, то 2-3 випадки заборгованості на кілька днів (строком до 30 днів) суттєво не знизять ваш авторитет перед кредитором.

При простроченні можна попросити банк реструктуризувати заборгованість шляхом складання індивідуального графіка платежів або призупинити нарахування відсотків. Банки хочуть зберегти клієнтів, тому ваше прохання швидше за все буде задоволене. Однак штрафні відсотки за прострочення поточних платежів все одно доведеться платити.

Що робити, якщо прострочена карта. Трапляється й так, що термін дії карти закінчився або ви вже протягом певного періоду нею не користуєтеся, а гроші вам знадобилися,чи ви хочете оформити онлайн кредит на карту. У такому випадку потрібно замовити перевипуск карти в будь-якому відділенні банку, який вам видав карту. При цьому номер карткового залишиться колишнім, зміниться тільки номер картки.

Банк може самостійно перевипустити картку, якщо її термін закінчився та повідомити вас про необхідність отримання нової. Якщо від клієнта не надійшло письмове повідомлення про відмову від використання позикових коштів за 60 календарних днів до закінчення терміну її дії, то кредитна карта може бути продовжена.

Погашення інших позик і кредитів. Якщо ж раптом склалася одна з вищеописаних ситуацій і ви не встигли розрахуватися з кредиторами – не потрібно панікувати. Вам варто звернутися до компанії або банку, де ви отримали кредит і попросити відстрочку, вказавши причину. Попередньо варто зв’язатися з вашим банком і почати процедуру відновлення вашої карти.

На прикладі міжнародної фінансової компанії CC LOAN видно, що фінансові компанії йдуть на зустріч своїм клієнтам. CC LOAN пропонує послугу пролонгації кредиту, при якій ви маєте можливість продовжити свій кредит на необхідний термін. Таким чином, ви уникаєте прострочень по кредиту і залишаєте «чистою» власну кредитну історію. Особливо зручно, коли ви можете зробити це в онлайн режимі з вашого дому чи офісу.

Фінансова компанія CC LOAN успішно працює в сфері онлайн кредитування і є однією з найбільших в даній галузі. Заявку на отримання кредиту до 10 000 грн. можна залишити на сайті компанії. Для цього навіть не потрібно виходити з дому. Все, що необхідно для отримання онлайн кредиту – це мати діючу банківську карту і бути старше 20 років. Співробітники компанії досить оперативно розглядають заявки і при позитивному рішенні гроші надійдуть вам на рахунок через 10 хвилин. Послуги компанії стають справжнім порятунком у багатьох ситуаціях, коли терміново необхідні гроші.

Назад