В якому банку найкраще брати кредит?

Сьогодні різноманітні фінансові компанії намагаються привернути увагу позичальників, пропонуючи кредити під 0%, вигідні умови і необхідність надання мінімального пакету документів. З першого погляду все може здатися просто бездоганно. Але чи так це насправді? У даній статті розглядаємо, в якому банку краще взяти кредит і скільки доведеться переплатити в тому чи іншому випадку.

 

Хто може отримати в банку кредит готівкою?

 

Банк – це фінансова організація, де клієнти мають можливість взяти в борг необхідну суму грошей. Для цього вік позичальника повинен перевищувати 21 рік. Що стосується пакету документів, для укладення кредитного договору доведеться надати довідку з роботи про розмір заробітної плати, виписку з Бюро кредитних історій, довідку склад сім’ї та ще багато різних підтверджень платоспроможності позичальника.

 

Незважаючи на переваги банківського кредитування, є деякі обмеження, які стосуються наступних категорій населення:

 • безробітні;
 • студенти;
 • пенсіонери;
 • соціально незабезпечені;
 • неповнолітні.

 

Звернувшись в банк з метою оформлення кредиту, фізичним особам, переліченим у списку, може бути відмовлено через недостатній рівень платоспроможності.

 

Як вибрати банк для оформлення позики?

 

Якщо ви твердо вирішили співпрацювати з банківською організацією, спочатку необхідно оцінити рейтинг фінансової компанії, виходячи з таких показників:

 • Вивчіть відгуки реальних клієнтів. Нерідко на сайті компанії зазначається інформація, яку реальні позичальники спростовують. Отже, щоб не зіткнутися з прихованими відсотками, переплатами та іншими підводними каменями, варто більш вибірково ставитися до різного роду акцій і спеціальних пропозицій. Тільки клієнти, які працюють з певною організацією, можуть підказати, в якому банку краще брати кредит готівкою.
 • Оцініть сайт кредитора. Компанії-одноденки не вказують розгорнуті контактні дані та іншу необхідну інформацію. На сайті фінансової установи повинен бути розміщений номер міського телефону і фізичні адреси відділень.
 • Зіставте програми різних фінансових компаній. Тут необхідно звернути особливу увагу на відсоток. Багато банків дають можливість взяти перший кредит під 0%, що безумовно вигідно. Що стосується всіх наступних позик, тут буде встановлено певний відсоток переплати.
 • Популярність в соціальних мережах. Сумнівні фінансові компанії навряд чи будуть себе тиражувати.

Переваги кредитів в МФО

 

Якщо ви не знаєте, в якому банку найкраще брати кредит, скористайтеся послугами мікрокредитного сервісу Ccloan. Тут позики видаються позичальникам на найвигідніших умовах без переплат, заставного майна і поручителів. Що стосується позитивних сторін співпраці з розглянутою МФО, це:

 • Мінімальний пакет документів. Щоб стати клієнтом мікрокредитного сервісу, досить завантажити на сайт компанії відскановані копії українського паспорта з пропискою та ідентифікаційний код.
 • Мікрокредити в режимі онлайн видаються всім без винятку. Взяти мікропозик можуть студенти, пенсіонери і навіть безробітні.
 • Для оформлення позики нема потреби їхати в офіс компанії. Після подачі онлайн-заявки, необхідна сума грошей буде перерахована на карту будь-якого банку України.

 

Звернувшись в МФО Ccloan, ви можете оцінити всі переваги мікрокредитного сервісу, а також при необхідності оформити відстрочку або пролонгацію активного кредиту.

 

Назад