“Гроші за реєстрацію”: CCloan дарує знижку 20% за реєстрацію через BankID

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Ваш подарунок: 400 грн
За пролонгацію: 100 грн

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА!

 

Мета компанії СCloan – надавати своїм клієнтам комфортний фінансовий сервіс. Тож сьогодні презентуємо вам нову акційну пропозицію “Гроші за реєстрацію”, яка зробить отримання кредиту ще швидшим та безпечнішим процесом. 

 

Тепер кожен новий клієнт СCloan, який зареєструється за допомогою системи BankID отримає гарантовану знижку 20% на відсотки по наступній позиці. 

 

Що таке система BankID? 

BankID – це метод перевірки клієнта будь-якої компанії за допомогою даних його банківської карти. Ця система використовується багатьма фінансовими та соціальними організаціями, які надають онлайн послуги. За допомогою перевірки через BankID можна впевнитися в тому, що людина, яка звертається, не видає себе за іншу. 

 

Реєстрація через BankID – пропозиція Національного банку, спрямована підвищити рівень захисту персональної інформації громадян. Компанія CCloan дбає про безпеку і комфорт своїх клієнтів, тому долучилася до цієї ініціативи і пропонує кожному клієнту спробувати новий спосіб реєстрації”, – говорить директор з маркетингу компанії CCloan Анна Мойсєєва. 

 

Бонуси, які отримує клієнт за реєстрацію через BankID:

  • Перевірка користувача за допомогою даних банківської карти підвищує ймовірність схвалення кредитної заявки на 80%. Оскільки кредитор може бути впевнений у правдивості наданої клієнтом інформації.
  • Використання BankID на 90% знижує ризики, що даними клієнта можуть скористатися шахраї. 
  • Такий спосіб реєстрації займає пару хвилин, знадобиться лише телефон та доступ в інтернет. 

 

А крім того, CCloan дарує “гроші за реєстрацію”! Кожен новий користувач, який зареєструється у сервісі через BankID – отримує знижку 20% на відсотки по наступній позиці. 

 

4 простих кроки для реєстрації за допомогою BankID: 

  1. Під час оформлення заявки на сайті www.ccloan.ua натисніть «Увійти через BankID».
  2. У вікні, яке відкриється, оберіть свій інтернет-банк (Приват24, OTP Smart, «Райффайзен Онлайн» тощо).
  3. Введіть логін, пароль для вашого інтернет-банку та натисніть кнопку підтвердження. Це буде означати, що ви даєте дозвіл банку передати інформацію про себе на сайт www.ccloan.ua для отримання позики.
  4. Вдалося! Ваш банк передасть сайту компанії CCloan необхідну інформацію (ПІБ та скан копію паспорта).

 

Реєструйтеся через BankID і отримуйте за це приємний бонус – мінус 20% на відсотки по наступній позиці. CCloan працює для вас! 

 

Правила акції

Назад