ССloan на MFO summit 2020: дискусія з НБУ, виступи експертів компанії і 2-е місце в Рейтингу кращих МФО

9 вересня у Києві пройшов MFO summit 2020 року – це щорічний профільний захід про бізнес, стратегії, джерела прибутку, тренди, ризики і технології у сфері мікрофінансування. В рамках події відбувся відкритий діалог регулятора з ключовими представниками ринку мікрокредитування.

 

В ході дискусії директор компанії CCloan Наталія Клєвакіна виступила з боку бізнесу і поділилася думкою про: кредитні тенденції серед населення, захист прав кредитора, модифікацію судової системи щодо повернення позик і нові вимоги до перевірки платоспроможності клієнтів.

 

Наприклад, вона розповіла, що CCloan ретельно перевіряє клієнтів перед видачею кредиту, однак через відсутність єдиної кредитної історії компанія не бачить, що в один день людина може взяти 40 позик у різних кредиторів. Виходячи з цього, фінансові компанії сподіваються на більш тісну взаємодію з новим регулятором, який допоможе виробити нові правила і механізми роботи на ринку МФО.

 

ccloan mfo summit

Учасники: Наталія Клєвакіна, Олександр Холод, Ольга Лобайчук, Анна Замазеева, Ольга Василевська-Смаглюк

 

У секції “Стратегія і тактика. Нові правила ведення бізнесу” від компанії CCloan виступила директор по маркетингу Анна Мойсєєва. У своїй презентації вона представила реальний досвід і дала поради, які допоможуть бізнесу вирости в 2 рази без збільшення бюджету, за рахунок оптимізації всіх кроків взаємодії з клієнтом. А також розповіла про роботу з брендом компанії, найефективніші канали залучення на ринку МФО, оптимізацію воронки продажів і утримання користувачів за допомогою вигідних акцій та пропозицій.

 

Також Анна поділилася даними дослідження ринку мікрокредитування, з яких стало відомо, що українці в 2019 році частіше брали позики в МФО на непередбачені витрати. Жінки в середньому користувалися кредитами трохи більше, ніж чоловіки: 53% проти 47%. А ядро ​​аудиторії фінансових компаній становили люди віком від 25 до 45+ років.

 

Важливою частиною заходу стала церемонія нагородження кращих МФО, за версією Finance.ua. За головні місця в трійці лідерів боролися 49 компаній з Рейтингу мікрофінансових організацій України від Finance.ua.

 

Анна Моисеева ccloan сслоун

Анна Мойсєєва – директор з маркетингу CCloan

 

У топ-3 змогли потрапити тільки найсильніші компанії – ті, хто краще організував процес видачі онлайн-кредиту на карту. Раді поділитися, що цьогоріч компанія CCloan отримала “срібло” в рейтингу Finance.ua і титул “Лідер якості обслуговування клієнтів”. За якими критеріями визначали переможців?

  • Доступність і актуальність інформації на сайті – критерій «Сайт».
  • Наявність BankID.
  • Підтримка користувачів – критерій «Підтримка».
  • Кількість каналів погашення позики – критерій «Погашення».
  • Наявність програм лояльності – критерій «Бонуси і знижки».
  • Можливість за бажання отримати офлайн (паперовий) договір кредитування – критерій «Офлайн».

 

Шановні клієнти, хочемо подякувати вам за довіру та підтримку – саме вони допомогли нам стати одними з лідерів серед МФО України. Ця перемога ще більше мотивує вдосконалювати наш сервіс кредитування, підвищувати якість послуг, впроваджувати нові технології, створювати круті пропозиції та ставати ще краще. Вдячні, що ви з нами. CCloan працює для вас!

Назад