Компанія CCloan передала технічну допомогу військовим

У такий складний час для всіх нас насамперед важлива згуртованість та підтримка, особливо підтримка наших Збройних сил. Тому команда CCloan радо відгукнулася на запит 95-ої бригади та придбала для військових без перебільшення необхідну під час війни техніку – пристрої радіозв’язку. Віримо, що наша невелика допомога допоможе тримати оборону та боротися з ворогом.

 

ccloan

 

Також від початку війни наша компанія перерахувала близько 11 000 000 грн на спеціальний рахунок Національного банку Україн для збору коштів на потреби Української армії. Продовжує діяти і програма CCloan з підтримки військових – щомісяця ми перераховуємо частину платежів по кредитах на матеріальне забезпечення української армії. 

 

ccloan

Лист-подяка

 

Не залишається без уваги і гуманітарне забезпечення – ще у лютому ми відгукнулися на прохання Бородянської лікарні, що у Київській області та надали фінансову допомогу в закупівлі нового сучасного апарату рентген діагностики. Тепер мешканці Бородянки та всі охочі зможуть отримувати якісне лікування, не виїжджаючи до столиці.

 

Наша команда точно знає, що будь-який внесок в обороноздатність нашої країни наближає всіх нас до перемоги. Тому ми й надалі продовжимо допомагати та підтримувати тих, хто боронить нас – Збройні сили України! Вперед до перемоги! 

Назад