Компанія CCloan підтримала Effie Awards 2021!  

Зовсім нещодавно в Києві відбулася церемонія нагородження Effie Awards Ukraine 2021. Effie Awards – найпрестижніша нагорода в галузі маркетингових комунікацій, яку отримують за головне досягнення в сфері – ефективність. Премія заснована в Нью-Йорку ще у 1968 році. Організатором Effie Awards в Україні є Всеукраїнська рекламна коаліція, яка в 2005 році отримала ексклюзивне право на проведення премії в Україні і в 2021 році провела її 16 раз поспіль.

 

Як відомо, цього року CCloan впевнено увірвалася в креативну індустрію України з яскравою рекламною кампанією за участі Олі Полякової. Тому ми вирішили спробувати свої сили у конкурсі креативності та підтримати цьогорічне святкування.

 

ccloan

 

Для всіх гостей церемонії команда CCloan підготувала яскраву промо зону зі смачними капкейками. А кожен охочий міг взяти участь у розіграші п’яти сертифікатів від нашого торгівельного партнера маркетплейса Vygoda. Для цього потрібно було лише кинути свою візитку у скриньку та дочекатися оголошення результатів. Вже після завершення конференції Best Marketing Practices подарунки знайшли своїх счасливих володарів. 

 

ccloan

 

Важливо: захід був проведений з дотриманням усіх карантинних норм (всі учасники мали зелений COVID-сертифікат, негативний ПЦР-тест або експрес-тест на COVID-19). 

Назад