Компанія CCloan посіла друге місце в рейтингу найбільш лояльних і відкритих МФО України від Finance.ua

Є з чим привітати! У червневому рейтингу лідерів мікрофінансової індустрії компанія CCloan посіла друге місце. Нагадаємо, ще в лютому цього року наш сервіс займав 8-му позицію в рейтингу. Це означає, що менше, ніж за пів року ми істотно підвищили рівень клієнтського сервісу, поліпшили якість обслуговування і, головне, завоювали довіру великої кількості клієнтів. Все це дає нам привід для гордості та мотивацію розвиватися далі.

 

Серед факторів, які аналізувалися під час вибору кращих МФО були:

  • зручність сайту;
  • наявність банк ID;
  • якість обслуговування кол-центру;
  • комфортні можливості для погашення;
  • наявність знижок і бонусів.

 

Finance.ua оцінили доступність і актуальність інформації про компанію на 31.5 пунктів з 36 можливих, це вже висока оцінка, та нам є до чого прагнути. За наявність системи банк ID сервіс отримав 5 балів.

 

Рівень контакт центру CCloan був оцінений на 29 балів з 29. Умови погашення також набрали максимальну кількість пунктів, оскільки наша компанія надає масу можливостей погасити кредит і постійно розширює кількість каналів оплати. Наприклад, нещодавно ми стали партнерами з Нова Пошта, і тепер кошти по кредиту можна вносити через сервіс novapay.

 

За критерієм “Знижки та бонуси” компанія також отримала призові 10 балів. Це не дивно, адже кожен день нашим клієнтам надаються знижки до 99,9%, а розіграші цінних призів уже стали приємною традицією.

 

Ще раз дякуємо за те, що довіряєте і користуєтеся нашим сервісом, CCloan продовжує працювати для вас!

Назад