CCloan стала кращою МФО за якістю обслуговування клієнтів!

26 серпня у Києві відбулася ювілейна п’ята церемонія FinAwards 2022. І ми раді повідомити, що здобули перемогу в номінації “Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів”!

 

За словами нашого СЕО Наталії Клєвакіної, минулий рік був успішним для компанії CCloan і дозволяв будувати грандіозні плани на 2022-ий. Компанія готувалася презентувати власний напрямок споживчого кредитування, також майже готовим був запуск власного маркетплейса. Але всі ці плани довелося відкласти.

 

“Як і всім іншим учасникам ринку, зараз нам доводиться важко. Але ми намагаємося не підводити клієнтів. І, як би складно не було, з певним оптимізмом дивимося в майбутнє”, – зазначила Наталія Клєвакіна на церемонії нагородження.

 

Уся команда CCloan стовідсотково підтримує цю думку. Тому ще раз дякуємо організаторам, які попри складні часи, успішно провели церемонію та відзначили кращих учасників фінансового ринку. І, звичайно, дякуємо вам, наші дорогі клієнти, бо без вас не було б жодних перемог!

 

Віримо, що попереду ще багато великих здобутків!

 

Довідка: FinAwards – це щорічна премія, яка визначає найкращі фінансові та інвестиційні продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження, рекламні проєкти ринку фінансових послуг, а також найуспішніших та найефективніших ТОП менеджерів фінансових компаній. Кожного року переможців обирають шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції і відкритого голосування читачів сайтів «Мінфін», Finance.ua. Організатор – один з провідних конференц-майданчиків країни у сфері фінансів і технологій – компанія BankOnline.

Назад