Ми про вас піклуємося! CCloan стала партнером страхової компанії Opika

Зараз дуже важливо берегти своє здоров’я та добробут своїх близьких, тому все більше людей користуються послугами страхових компаній. І для того, щоб зробити наш сервіс ще більш корисним для клієнтів, ми стали партнерами страхової компанії Opika. Ця організація працює на ринку України вже понад 10 років і встигла зарекомендувати себе як надійного страхового агента.

 

Важливо: страхування від COVID-19 включене в усі страхові пакети, страховка покриває як амбулаторне, так і стаціонарне лікування хвороби.

SK Opika

Як оформити страховий поліс?

  1. Для зручності клієнтів CCloan ми додали можливість оформлення прямо на нашому сайті. В Особистому кабінеті в розділі “Заявка на кредит” ви можете ознайомитися з умовами страхування та поставити галочку “Отримати страховий захист від SK Opika.
  2. Також вибрати поліс можливо на сайті партнера https://opika.org/.

 

“Турбота про наших клієнтів – це найважливіше, тому ми стали партнерами страхової компанії, яка допоможе клієнтам впоратися з непередбачуваними ситуаціями. Адже коли виникає раптова хвороба або відбувається нещасний випадок людям як ніколи потрібна підтримка. Зі свого боку ми завжди підтримуємо клієнтів фінансово, а тепер ще й надаємо їм можливість застрахувати себе від непередбачених ситуацій і підвищити свою впевненість в завтрашньому дні”, – коментує партнерство директор по маркетингу CCloan Анна Мойсєєва.

 

Переваги SK Opika

  • Виплата може проводитися до початку лікування за діагнозом і без пред’явлення чеків.
  • 100% онлайн – страховий електронний поліс з онлайн врегулюванням.
  • Виплата здійснюється протягом 5-ти робочих днів.
  • Договір страхування укладається на 6 місяців.

 

Скористайтеся послугами нашого страхового партнера SK Opika та забезпечте захист свого здоров’я і фінансового добробуту. Будьте здорові та бережіть себе!

Назад