Компанія CCloan запустила мобільний додаток для Android та iOS

Круті новини! Компанія CCloan запустила мобільний додаток для пристроїв з операційною системою Android та iOS. Тепер отримувати кошти за допомогою смартфона стало ще швидше й комфортніше. Середній час оформлення заявки у додатку – 3,2 хвилини. А все, що знадобиться – доступ в інтернет.

 

На сьогодні мобільні гаджети багато в чому замінили нам стаціонарні комп’ютери: кожен другий запит в Україні здійснюється за допомогою смартфона. І тепер усі клієнти CCloan мають можливість отримати фінансову допомогу ще швидше.

 

Як почати використовувати додаток?

  1. Перейти по посиланню для скачування або знайти додаток CCloan через пошук у Play Market/App Store. Завантажити його на свій гаджет.
  2. Додати свій номер телефону і пройти 3-хвилинну реєстрацію.
  3. Вибрати необхідну суму і термін кредитування. Нагадаємо, що у нашому сервісі максимальна сума позики дорівнює 15000 грн, а максимальний термін – 30 днів.
  4. Після схвалення заявки гроші надійдуть на карту протягом 10 хвилин.

 

Також через додаток доступно оформити додаткові послуги, такі як: продовження кредитного договору, добір коштів і моментальне погашення кредиту.

“З появою додатку клієнтам більше не потрібно шукати сайт компанії за допомогою браузера. Тепер досить завантажити додаток через Play Market або App Store і отримати доступ до “позик у кишені” в кілька кліків. Реліз додатку одночасно відбувся і для користувачів Android, і для шанувальників Apple, щоб абсолютно кожен мав вільний доступ до наших послуг. Для нас важливо бути там, де наші клієнти”, – говорить директор з маркетингу CCloan Анна Мойсєєва.

 

Які переваги дає додаток?

  • Не потрібно витрачати час на пошуки сайту CCloan в браузері. Додаток завжди під рукою.
  • Зручний інтерфейс дозволяє в один клік знайти потрібну інформацію.
  • Додаток працює швидше, ніж веб-версія ресурсу.
  • Прискорений процес отримання позики. Середній час оформлення – 3,2 хвилини.

 

З мобільним додатком від CCloan ваша фінансова стабільність у ваших руках.

Назад