CCloan здобула бронзу у номінації “Кращий продукт МФО” на FinAwards 2022! 

Попри війну, засновники премії – фінансові медіа Мінфін та finance.ua вирішили відзначити торішній внесок фінансових установ в розвиток фінансової індустрії України, а також теперішні успіхи в підтримці населення та забезпеченні стабільності фінансово-грошової системи держави. Тому 26 серпня у Києві відбулася п’ята, ювілейна, церемонія нагородження банків, фінансових і страхових компаній – FinAwards 2022.

 

І ми раді поділитися чудовою новиною – компанія CCloan посіла третє місце у номінації “Кращий продукт МФО”! 

 

Серед основних критеріїв оцінки онлайн-кредитів були зручність, простота та швидкість оформлення. Порівнюючи умови, які пропонують компанії, журі визначали, у кого з фінансових компаній цей процес організований краще.

 

Під час нагородження СЕО компанії Наталія Клєвакіна подякувала організаторам церемонії та поділилася, чим зараз живе сфера мікрокредитування: “Попит почав відновлюватися, і, як би важко не було, ми з певним оптимізмом дивимося в майбутнє. Вірю в ринок, хоча вважаю, що його чекає суттєве укрупнення, залишаться ті компанії, у яких буде достатньо капіталу і які будуть відповідати всім вимогам регулятора. Також очікуємо підвищення попиту на продукти МФО після закінчення війни”, – підкреслила Наталія Клєвакіна.

 

Довідка: FinAwards – це щорічна премія, яка визначає найкращі фінансові та інвестиційні продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження, рекламні проєкти ринку фінансових послуг, а також найуспішніших та найефективніших ТОП менеджерів фінансових компаній. Кожного року переможців обирають шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції і відкритого голосування читачів сайтів «Мінфін», Finance.ua. Організатор – один з провідних конференц-майданчиків країни у сфері фінансів і технологій – компанія BankOnline.

 

За матеріалами: https://minfin.com.ua/ua/2022/08/29/91328952/ 

Назад