Компанія CCloan здобула нагороду у Ukrainian Fintech Awards 2021!

На початку червня Українська асоціація фінансових та інноваційних компаній провела першу профільну церемонію нагородження – Ukrainian Fintech Awards 2021! Експерти асоціації відзначили кращі вітчизняні компанії за їх внесок у розвиток fintech-екосистеми України. Вдале поєднання онлайн та офлайн просторів, атмосферна локація та гідні конкурсанти зробили першу церемонію Ukrainian Fintech Awards справді незабутньою. 

 

Знаковою вона стане і для команди CCloan, адже ми здобули перемогу у найбільш креативній номінації вечора – “Best collaboration of fintech and creative economy”! Цією нагородою відзначили нашу яскраву та ефективну рекламну компанію за участі Олі Полякової. 

 

Дякуємо UAFIC за увагу та визнання нашої роботи! Творчість справді допомагає робити цей світ кращим, тож ми продовжимо створювати цікаві рішення для бізнесу та розвивати fintech ринок України.     

 

Окремо дякуємо організаторам за проведення благодійного аукціону в рамках церемонії, усі зібрані кошти з якого будуть відправлені на закупівлю пристроїв радіозв’язку для військових. 

 

Чекаємо нових подій від UAFIC та знаємо, що попереду ще багато спільних Перемог! 

Назад