Чи можна взяти кредит по закордонному паспорту?

Фінансові компанії та організації, які надають кредитні позики, часто стикаються з питанням про те, чи можна оформити кредит не за звичайним паспортом, а за закордонним паспортом.

Якщо говорити зовсім коротко, то оформити позику в будь-якій кредитній компанії або банку України лише на підставі закордонного паспорту або водійських прав не вийде. Ці документи по суті допоміжні, а основною довідкою, яка підтвердить вашу особистість, є паспорт громадянина України. Це не просто умова банків, а закон, який діє для отримання позики.

Але навіть і з паспортом вам можуть відмовити, якщо він не буде відповідати вимогам:

  • На першій сторінці немає підпису, а також він повинен бути чітким, щоб видно було, що це ручний підпис.
  • На відповідних сторінках не вклеєні фотографії. На першій сторінці повинна бути фотографія з отримання паспорта, а далі їх потрібно додавати в 25 років і 45 років. Часто трапляється, що власники паспорта просто забувають про це, а коли приходять за кредитом в компанію, то отримують відмову. Багато фірм відмовляють в наданні простих послуг, тому що по суті паспорт вже недійсний.
  • У багатьох паспорт пошкоджений тваринами або сторінки розмальовують діти. Крім того, часто він забувається в одязі або сумці, або власники його перуть в машинці. Також трапляється звичайне неакуратне зберігання документа. Це теж робить паспорт недійсним.

Чому закордонний паспорт не годиться для оформлення кредиту в Україні?

Розібратися з цим можна дуже легко і просто, навіть якщо забути про те, як працює закон. Багато хто вважає, що це безглуздо, тому що в закордонний паспорт містить всі необхідні дані, включаючи ім’я та прізвище, підпис, фотографію. Але одночасно там відсутньо багато потрібної інформації. Зокрема це стосується:

  • У закордонному паспорті ім’я та прізвище прописується англійською мовою і часто воно звучить не так, як в українському.
  • У будь-якому паспорті для поїздок за кордон фотографія чорно-біла, а ідентифікація по ній досить складна процедура. В основному паспорті фото кольорове, в якому добре видно ваше обличчя.
  • У паспорті громадянина України є окрема сторінка з пропискою, штампом про реєстрацію, а у закордонному такі відомості відсутні.
  • Перед видачею кредиту, необхідно подивитися вашу кредитну історію. В українському кредитному бюро всі дані про позичальника прописані на підставі українського паспорта.
  • Якщо спробувати оформити позику на підставі закордонного паспорту або іншого документу, окрім основного паспорта, є ризик того, що ви потрапите в руки до шахрая. Іноді пропонують послугу оформлення кредиту на підставну особу, використовуючи ваші дані, можна зробити це в декількох банках, ломбарді або МФО.

Це і є причиною того, що банківські організації та офіційні компанії не дозволяють оформляти позику на підставі закордонного паспорту. Відсутність документів ускладнює перевірку особистості, що вигідно для вас (якщо ви хочете отримати чесну і законну позику).

Висновок – за яким документом краще брати позику і чи можна взяти її за закордонним паспортом?

Незважаючи на всі складнощі, на підставі закордонного паспорту можна отримати позику в декількох компанія, якщо на це є вагомі причини. Також під час виїзду за кордон, цей паспорт стає основним документом і по ньому цілком можна отримати позику. Якщо ви звернетеся в кредитну організацію або банк в іншій країні, то запросто можна отримати кредит.

Крім того, можна отримати кредит в компанії “СС Лоун”, яка пропонує послуги кредитування за різними документами, включаючи закордонний паспорт і додаткові довідки. Якщо у вас є дійсно серйозна причина для цього (наприклад, з довідкою з держслужби), що ви не можете використовувати звичайний паспорт. Причиною може стати розкрадання, втрата, вилучення для заміни, вклейка фото і інше.

Назад