Чи варто переїжджати в Київ в 2021-2022?

Велика частина жителів нашої країни, особливо ті люди, які проживають в глибинці, хоча б раз в житті замислюються про переїзд до столиці. Однак, як тільки в голові виникає план зміни місця проживання, відразу з’являється маса питань. До того, як купити квиток в один кінець, варто розглянути можливі варіанти житла, місце роботи, рівень заробітної плати та багато іншого.

 

Переваги переїзду до Києва на постійне місце проживання

  1. Перше, що необхідно виділити – це можливості, яких немає в жодному іншому місті нашої країни. Київ – це місто високих зарплат і широкої різноманітності вакансій. Тут набагато простіше знайти роботу. Розмістивши своє резюме на одному зі спеціалізованих сайтів, можете не сумніватися, що вашу кандидатуру розгляне не один роботодавець.
  2. Розвинута інфраструктура. У Києві після заходу сонця життя тільки починається. Тут на кожному розі розташовуються цілодобові аптеки, ресторани та інші зручні сервіси. Як вдень, так і вночі в столиці можна не тільки смачно поїсти, але і від душі розважитися.
  3. Велика кількість корисних магазинів. В якому б районі Києва ви не проживали, поруч з вашим будинком точно буде великий супермаркет. Крім цього, тут практично завжди проводяться акції і надаються знижки. Це обумовлено не тільки тим, що пропозиція перевищує попит, але і тим, що в наступному році точно буде нова колекція, а старий товар необхідно якомога швидше розпродати.

 

Скептична точка зору на переїзд до Києва

Київ, як і будь-яка інша європейська столиця – це нескінченний потік пішоходів і автомобілів. Тут спостерігаються проблеми  з транспортною розв’язкою. Щоб дістатися на роботу і з роботи буде потрібно більше часу, ніж в будь-якому іншому місті України. У годину пік легше пройтися пішки або проїхатися на метро, ​​ніж пересуватися на власному автомобілі. Що стосується громадського транспорту, в автобусах і трамваях доведеться не тільки пошукати вільне місце, але і взагалі втиснутися в транспортний засіб.

Друга проблема проживання у великому місті – це оренда житла. Щоб зняти комфортабельну квартиру в центрі міста буде потрібно чимало грошей. Так як Київ є містом великих можливостей, власники житла намагаються якомога більше заробити на здачі нерухомості в оренду. За останній час ціна оренди стрімко зросла, а рівень заробітних плат залишився колишнім. Отже, якщо ви вирішили переїхати в Київ і знайти квартиру за місцем, будьте готові до того, що це влетить в відчутну копієчку.

 

Поради для новачків: як переїхати до Києва і не повернутися?

Раніше було відзначено, що одна з головних проблем міжміського проїзду – це пошук відповідного житла. Дана проблема є актуальною практично для кожного, хто переїжджає. Безумовно, є щасливчики, які переїжджають в своє житло, що залишилося в спадок від улюбленого родича. Але, везе так, на жаль, не кожному.

Для того, щоб не стати жертвою обману, варто завчасно почати пошук підходящої житлоплощі. Краще звертатися до ріелторів, ніж випробовувати долю, довіряючи інформації в численних оголошеннях. Другий варіант – це вступити в групу в соціальній мережі, де пропонується житлоплощу в столиці під з’їм. Тут також є ризик зіткнутися з шахрайством, але інформацію можна перевірити, якщо ознайомитися з відгуками реальних наймачів.

Друге, на що необхідно звернути увагу – це обов’язкова наявність стартового капіталу. Це добре, якщо ви їсте в Київ і у вас вже є місце роботи. Але, якщо сподіватися на те, що ви приїдете в чуже місто і вас приймуть з розпростертими обіймами, по приїзду можна неабияк розчаруватися. У будь-якому випадку, який приїжджає в інше місто при собі необхідно мати певну суму грошей, яка зможе покрити хоча б два місяці оренди житла і витрати на харчування.

До того, як переїхати до Києва на постійне місце проживання, в обов’язковому порядку складіть план подальших дій. Досвід переїжджають показує, що ті люди, які їхали з чіткими цілями і очікуваннями на багато швидше знаходили себе на новому місці.

Назад