Компанія CCloan отримала нагороду від конкурсу Українська народна премія

Цьогоріч компанія CCloan здобула ще одну відзнаку, яка підтверджує народне визнання, – перемогу у номінації «Сервіс кредитів (до зарплати) 2022 року» Української Народної Премії.

 

Протягом трьох місяців з 1 червня по 31 серпня українські споживачі обирали найкращі товари та послуги на державному ринку. Компанії-переможці – це беззаперечні лідери у своїх галузях, які отримали народне визнання і за підсумками проведеного голосування були визнані найкращими.

 

Номінація Української народної премії – це можливість показати клієнтам, що товар або послуга є лідерами на ринку. Це підтверджує народне голосування, яке враховує голоси лише тих людей, які часто користуються товарами і послугами компаній-номінантів. 

 

«Дякуємо за визнання найсуворішому та найсправедливішому журі – українським споживачам! Дійсно, українці варті лише найкращого», – прокоментувала перемогу директорка CCloan Наталія Клєвакіна.

 

Головна мета Української народної премії – дати споживачам можливість самим обирати корисні для себе товари та послуги, що вже по суті забезпечує народну любов до бренду. Саме таку любов, як виявило голосування, має й компанія CCloan.

 

«Ми старанно працюємо для клієнтів та їхнього фінансового комфорту, тому ми дуже вдячні за таку високу оцінку. Це надихає працювати ще краще», – відзначила СМО компанії Анна Мойсєєва.

 

Довідка: Українська народна премія – це всеукраїнський національний проєкт, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань українських споживачів. Такий формат є унікальним і не має аналогів в Україні. Українська народна премія пропонує інноваційну систему голосування: інформація про вибір респондента автоматично публікується в його стрічці новин в обраній ним соціальній мережі, що є потужним рекомендаційним елементом. 

 

Зображення медалі Української народної премії в рекламі або на сайті компанії – знак того, що продукція або послуги компанії були визнані кращими в рамках неупередженого народного голосування.

 

Джерело: www.ukrainian-choice.com

Назад