Даруємо до 500 грн за умовами акції “Даємо гроші, а до них – ще гроші”!

Яка сума Вам потрібна?

Строк 15 днів

Взяти кредит

Дата погашення:

Відсоток: грн

До сплати: грн

УВАГА! АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА! 

 

У нас для вас приємна новина! Цього разу ми вирішили порадувати вас новою супер акцією “Даємо гроші, а до них – ще гроші” з іще більш крутими умовами і подвійною вигодою. З 15 червня кожен новий клієнт CCloan може не лише отримати кредит майже безкоштовно, але й заробити до 500 гривень.

 

Як це працює?

 

Наприклад, ви вирішили взяти 8000 гривень. Після погашення позики вам буде нарахована виплата 400 гривень (5% від суми позики). Якщо гроші знадобляться на триваліший термін, ви можете скористатися послугою продовження, та отримати за це додаткові 100 гривень. Сумарний бонус у такому випадку складатиме 500 гривень. Сума заробітку залежить лише від розміру позики та підключення пролонгації.

 

Як взяти участь і заробити:

 

  1. Оформити першу позику в CCloan.
  2. Користуватися позикою протягом обраного терміну кредитування. 
  3. Отримати 5% від суми позики на свою банківську картку. Гроші будуть перераховані не пізніше чотирьох робочих днів з дня погашення позики.
  4. Отримати додаткові 100 гривень, скориставшись послугою продовження (пролонгації). Для цього необхідно продовжити термін позики мінімум на 5 днів і користуватися коштами не менше цього терміну.
  5. Бонус 100 гривень буде перераховано не пізніше чотирьох робочих днів з п’ятого дня продовження.

 

Увага: Виплата не нараховується в разі вступу в силу угоди про автопролонгацію. Учасник акції має бути клієнтом CCloan, який отримує кредит вперше та користується протягом всього строку укладання договору. Акція не розповсюджується на другий, третій та на наступні укладені договори з даною особою. Учасник акції може скористатися вибраною акцією лише один раз протягом її дії. 

 

CCloan – ваш надійний фінансовий партнер. Користуйтеся вигідно та заробляйте!

 

Завантажити Правила акції

Назад