Де можна взяти кредит на 5000 грн?

П’ять тисяч гривень – це багато чи мало? З одного боку, сума еквівалентом 200 доларів США навряд чи покриє всі витрати в закордонній туристичній поїздці. А, з іншого боку, ця сума все ще перевершує розмір мінімальної заробітної плати в Україні (станом на 2019 рік вона становить 4173 грн). Тобто, значний сегмент українського населення, особливо ті, хто працює в бюджетних організаціях медсестрами, санітарками, виховательками, а також пенсіонери, студенти, матері-одиначки можуть розраховувати приблизно на такий щомісячний дохід і тільки! І, з урахуванням дорожнечі життя в Україні і зростаючої щодня інфляції, такої суми точно недостатньо для того щоб купувати їжу, оплачувати житло, вносити гроші за навчання. Не кажучи вже про подорожі і відпочинок за кордоном, думки про поліпшення житлових умов, про купівлю автомобіля і т.д

 

Якщо немає можливості налагодити свій побут і покращувати своє життя в рамках такого невисокого доходу, то доводиться час від часу влазити в борги, звертаючись до знайомих і рідні за матеріальною допомогою. Але жити постійно, беручи в борг у родичів і друзів тисячу-другу, навряд чи довго вийде. І, якщо знову буде гостра нестача грошей, то ті ж 5 тисяч гривень можна взяти в борг, звернувшись в банк, ломбард або мікрофінансову організацію. Так де ж найвигідніше взяти кредит готівкою до 5000 грн або отримати його на банківську картку?

 

Чи варто намагатися отримати кредит до 5000 грн на карту або готівкою, звернувшись в банк? Багато хто намагається отримати невелику позику в банку, вважаючи цей фінансовий інститут найнадійнішим. І, якщо в плані надійності, українські та іноземні банки стабільні і бездоганні, працюють у правовому полі, то програють у гнучкості та оперативності прийняття рішення. Лише подумайте, щоб отримати позику в банку, вам потрібно зібрати довідки про доходи і офіційне працевлаштування, мати офіційну реєстрацію місця проживання (прописку), знайти поручителів, нехай сума і невелика, але можуть зажадати майно в заставу. І, не дивлячись на всі клопоти по збору необхідних довідок і пошуку поручителів, ризик залишитися без позики дуже високий: річ у тому, що банкам вкрай невигідно кредитувати на такі невеликі суми, як 5 тисяч гривень, і невигідно оформляти кредитні договори на нетривалий період. І, водночас, кредит в банку буде просто «золотим», якщо ви все ж зможе домогтися кредитування на таку суму, але позику буде надано на кілька років – в результаті ви виплатите банку і тіло кредиту, і відсотки по ньому, що сумарно буде в рази перевищувати початкові 5000 грн.

 

Ви можете оформити кредит до 5000 грн без довідки про доходи, звернувшись в ломбард або мікрофінансову організацію.

 

У першому випадку, в ломбарді така позика видається під заставу цінного майна. Ломбарди легко видають позики на таку суму, але цінне майно, яке ви дасте їм в заставу, може коштувати набагато дорожче, а оцінювачі ломбарду візьмуть ваші цінності за заниженою вартістю. І, до того ж, завжди є ризик, що ви можете не встигнути з викупом, тоді ваші речі ломбард має право продати будь-кому.

 

Якщо ж ви звернетеся за фінансовою допомогою в МФО, наприклад, в кредитну організацію «СС Лоун», то мікрокредит на суму до 5000 грн ви гарантовано отримаєте, без відмови з боку кредитора. Щоб отримати миттєвий кредит, не потрібні довідки про доходи, не проводиться перевірка кредитної історії, для адміністрації МФО неважливо, для якої мети беруться позикові кошти, чи є у вас прописка. Достатньо надати тільки коректні дані вашого паспорта, індивідуальний номер платника податків (ІПН) і розрахунковий рахунок діючої банківської картки.

Назад