Де взяти гроші на лікування зубів?

Лікування зубів, будь-то банальний карієс, видалення зуба, філігранне протезування або вдалий маркетинговий хід від стоматологів у вигляді відбілювання зубів, це не тільки найнеприємніші медичні процедури, яких бояться і старі, і малі, а й нечувані гонорари лікарів-дантистів. Причому, розцінки на стоматологію високі як в державних клініках, так і в приватних стоматологічних кабінетах. Попри все, відвідування стоматолога має бути регулярним паломництвом, не рідше двох разів на рік. І, якщо частина людей відмовляються регулярно відвідувати стоматологічну клініку через острах бормашини та можливих болісних відчуттів, то багатьом послуги стоматолога недоступні, оскільки просто в бюджеті сім’ї немає грошей на лікування зубів.

 

Звичайно, зробити відбілювання або професійну чистку зубів це справа добровільна і залежить тільки від того, чи є у вас на ці маркетингові стоматологічні виверти час, гроші і бажання вдосконалюватися. Але регулярне зняття зубного каменю, чистка карієсу та пломбування, видалення зубів і протезування це такі процедури, які не можна скасувати. Інакше високий ризик втрати і хворого зуба, і сусідніх здорових, якщо не лікувати зуби і запустити проблеми з ними, можливі ускладнення в ротовій порожнині і навіть в головному мозку.

 

Але де взяти грошей на лікування зубів, наприклад, пенсіонеру або матері-одиначці? Навіть зібравши всі заробітки і урядові компенсації (пенсії, виплати матеріальної допомоги), може знадобитися взяти кредит на лікування зубів, оскільки сучасна стоматологія коштує недешево.

 

Щоб отримати матеріальну допомогу на відвідування стоматологічної клініки, ви можете попросити її у рідних, друзів. Але, якщо такий варіант неможливий, тоді вам допоможуть фінансисти, які надають позики. Звичайно, можна звернутися в який-небудь великий український банк або той, що працює на території України, щоб отримати необхідну позику. Для стандартного лікування зубів, навіть з протезуванням, швидше за все, не знадобиться сума понад 10-15 тисяч гривень. Тому для кредитування в банку потрібно буде надати лише довідку про доходи і офіційне працевлаштування, а також знайти поручителів. Заставне майно з огляду на невелику суму позики, навряд чи буде вимагатися адміністрацією банку. Але слід мати на увазі, що високий відсоток виплат по кредитах, страхові платежі банку, довгий час на прийняття банком рішення про видачу позики це ті причини, які унеможливлюють і роблять невигідним кредитування в банку, якщо вам терміново потрібно вилікувати зуби. Також у вас може не виявитися можливості документально підтвердити свої доходи (наприклад, відсутність офіційного працевлаштування) або знайти поручителів під кредитування. Як варіант, можна віддати в заставу ломбарду щось цінне і отримати позику на лікування у стоматолога. Можлива й та ситуація, коли вам не вдасться викупити свої цінності з ломбарду?

 

Найкращим рішенням буде звернутися в мікрофінансову організацію, щоб отримати миттєву позику без довідок, поручителів і застави. Наприклад, в міжнародній кредитній компанії «СС Лоун» досить надати онлайн дані тільки паспорта та ідентифікаційного коду, і протягом доби буде проведено кредитний скоринг. Уже наступного дня необхідна сума буде у вас на карті, і ви, принаймні матеріально, вже будете готові до відвідування стоматологічного кабінету.

Назад