Де взяти кредит на весілля?

З яких пунктів складається сучасний весільний бюджет? Це не тільки весільні костюми молодят, ресторан і кадилак зі стрічками і повітряними кульками, а тисячі важливих деталей і дрібниць, без яких весільна церемонія буде неповною, а отже не буде такою, що запам’ятовується і яскравою, як хочеться всім закоханим, які вирішили пов’язати себе шлюбними зв’язками. Послуги рестораторів, кравців, флористів, фотографів, відеооператорів, тамади, музикантів завжди були недешеві, а зараз і поготів, іноді доводиться думати про те, щоб взяти кредит на весілля, оскільки інакше довгоочікувана подія може не відбутися або доведеться скромничати і заощаджувати на всьому, від фасону сукні нареченої аж до вибору меню в ресторані.

 

Отже, ви розумієте, щоб мати необхідну суму грошей для розв’язання всіх питань, пов’язаних з організацією цієї важливої події, потрібно отримати кредит на весілля. Куди ви звертатися у цьому випадку?

 

Зайняти грошей у борг у знайомих або рідні найкраще рішення. Але такої можливості може не бути. Тоді доведеться шукати позикові кошти у чужих людей. Можна звернутися в банк, залишити щось дуже цінне в заставу в ломбарді або бути сучасною людиною і оформити кредит на весілля онлайн, залишивши заявку в мікрофінансової організації. Який варіант виберете ви?

 

Банк в допомогу весільній церемонії

 

В принципі, банк зможе допомогти організувати весілля, видавши споживчий кредит. Але, щоб його отримати, потрібно:

  • Мати вік від 21 до 70 років. Тобто, якщо захочуть одружитися і самостійно оплатити всі весільні витрати повнолітні закохані, то отримати позику в банку на весілля у них не вийде, якщо їм не виповнилося 21 (а в деяких банках ліміт від 23 років).
  • Надати довідку про офіційне працевлаштування та доходи. Уявіть, що одружитися вирішили студенти денного стаціонару. Навряд чи розмір їх стипендії, навіть сумарно, буде достатнім для банку як гарантія виплат відсотків по кредиту надалі. А скільки у нас молоді, що не працевлаштована офіційно? Банк в цьому випадку непохитний: немає довідки про офіційне влаштування на роботу немає позики.
  • Знайти поручителів. Зараз взагалі важко знайти тих, хто готовий нести поручительство в банку за кого-небудь, а вже за молодих людей і поготів!
  • Надати в заставу цінне майно теж може бути проблематичним для молодих людей, які ще не накопичили цінностей (квартира, машина, коштовності тощо).

 

Взяти гроші в ломбарді, щоб провести весілля

 

Ломбарди позичають під заставу цінних речей. Ми вже згадали про це в пункті 4 щодо весільного кредитування в банку. Навіть якщо у молодят є щось цінне, то існує великий ризик втратити цієї застави, якщо вчасно не викупити закладені речі.

 

МФО допомагають закоханим

 

Шлюби здійснюються на небесах, а ось гроші на весілля можна отримати в мікрофінансовій організації. Звернувшись в міжнародну кредитну компанію «СС Лоун», майбутні молодята або їх рідня зможе отримати необхідну суму для покриття витрат всього весільного бюджету. Для кредитування в МФО вам не потрібно входити в вікову групу від 21 до 70 років, не потрібні довідки про доходи, поручителі і цінності для застави. Кредит на весілля буде оформлений онлайн, протягом доби. Будьте щасливі і думайте про свою молоду сім’ю, а не про те, як дорого зіграти весілля.

Назад