Де зняти гроші з картки ОЩАДБАНКУ без комісії?

Послуги Ощадбанку користуються незмінною популярністю у населення, особливо, якщо люди розуміють, де і як вони можуть зняти гроші з карти Ощадбанку без комісії. Якусь частину клієнтів, особливо, пенсіонерів, підкуповує назву «Ощадбанк», від якого віє консервативної стабільністю і надійністю. А ще частина населення користується послугами Ощадбанку як банком, через який проходять основні соціальні виплати:

 • «Декретні» гроші
 • Пенсії по інвалідності
 • Ті ж пенсії за стажем роботи
 • Нарахування допомоги безробітним та іншим групам соціально незахищених людей (переселенці, наприклад)
 • Проекти по виплаті на спеціальну банківську карту щомісячної заробітної плати. Якщо вміти зняти гроші з картки Ощадбанку без комісії, то більшості людей, які отримують оплату на зарплатну карту цього банку, такий спосіб отримання зарплати буде максимально зручним і вигідним.
 • Накопичувальні проекти «Карти Киянина» та ін.

В даний час у Ощадбанку, як і конкуруючих фінансових інститутів, є розвинена мережа банківських відділень, терміналів і банкоматів по всій країні – тут власники банківських карт Ощадбанку можуть знімати кошти зі своїх рахунків з мінімальною комісією. Виняток становить ситуація, якщо вам знадобитися зняти гроші з карти Ощадбанку без карти – комісія за використання банкомату або терміналу в цьому випадку становить 0,5% від суми, що знімається, але не менше 5 грн.

Але часто можуть бути такі ситуації, коли у відділенні, з огляду на популярність цього банку, великий трафік і доведеться стояти в черзі. А ще гроші можуть знадобитися тоді, коли банкомату Ощадбанку не виявиться поблизу. Так як же зняти гроші в банкоматах інших банків і не втратити при цьому?

У Ощадбанку в даний час є розвинена мережа фінансових партнерів, обслуговування в яких клієнтам Ощадбанку по зняттю готівки надається з мінімальним комісійним збором або взагалі без комісії. Міжнародна кредитна компанія «СС Лоан» також співпрацює з «Ощадбанком» і ви можете отримати миттєві мікропозики від «СС Лоан» з перерахуванням на кредитну карту «Ощадбанку».

Три основних фінансових партнера, що пропонують користуватися своїми POS-терміналами та банкомату без справляння комисси, – це:

 • Півтисячі банкоматів по Україні від Укргазбанку
 • Понад 600 терміналів по Україні від Укрексімбанку
 • Близько 20 банкоматів Міжнародного інвестиційного банку (МІБ).

Таким чином, у клієнтів Ощадбанку чудові можливості по зняттю готівки, так як до наявних більш ніж 2 тисячам належать Ощадбанку банкоматів, додається ще більше 2 тисяч партнерських POS-терміналів і банкоматів, в яких без особливих проблем можна зняти готівкові кошти.

Клієнти Ощадбанку отримують можливість обслужити без комісії в цих банках за наявності таких видів банківських карт:

 • Преміум
 • Зарплатна
 • Соціальна
 • Пенсійна і Арсенал

Карти Ощадбанку «Ощадлива», «Стандартна» обслуговуються в цих банках-партнерах з комісією в діапазоні 0,5% + 1 грн і 1,5% + 5 грн відповідно, а карта «Моя Країна» не обслуговується.

Якщо вам доведеться знімати гроші з карти Ощадбанку в іншому найбільшому банку – «Приватбанк», а також в інших, «непартнерським», банках, то комісія складе 1,5% + 5 грн.

Як надходити з картою Ощадбанку за кордоном?

Будучи за кордоном, власники банківських карт від Ощадбанку також можуть користуватися безготівкового розрахунку в магазинах, транспорті, музеях і інших туристичних точках. Якщо ж знадобиться готівка, то зняти кошти з карти Ощадбанку за кордоном також можна, але комісія буде – її розмір складе 1,5% від суми + 30 грн за обслуговування.

Назад