Чи варто відкривати депозит в Альфабанк?

Депозитний вклад – це грошові кошти, передані на зберігання в банк з метою накопичення відсотків. Умови та термін депозиту прописуються в договорі, який укладається між фінансовою компанією і клієнтом. Сучасний депозитарій передбачає строкові вклади і внесення грошей до певного моменту. У першому випадку гроші можна отримати тільки після закінчення встановленого терміну. У другому – за бажанням вкладника.

Вирішивши оформити депозит в Альфа-Банку, ви маєте можливість скористатися численними перевагами, передбаченими для вкладників. У цій компанії можна накопичити гроші на велику покупку, а також отримати грошові кошти на першу вимогу клієнта без прив’язки до терміну.

 

Відмінні риси депозитів в Альфа-Банку

Перше, на що необхідно звернути увагу – це невелика мінімальна сума вкладу. Можна встановити ліміт, нижче якого не будуть нараховуватися додаткові відсотки на зняття готівкових коштів. Крім цього, варто звернути увагу на наступні переваги співпраці з даної фінансовою компанією:

  • Капіталізація вкладу. Вкладник має можливість отримувати відсотки щомісяця або додавати їх до суми внеску.
  • Страхування вкладів. Це є запорукою того, що гроші разом з відсотками в обов’язковому порядку будуть виплачені вкладнику навіть в разі банкрутства фінансової організації.
  • Зробити внесок може будь-який громадянин України, вік якого перевищує вісімнадцять років. Для різних категорій населення тут передбачені різні програми.
  • Можливість відкриття депозиту в режимі онлайн. Для того, щоб стати вкладником Альфа-Банку, немає необхідності відвідувати офіс компанії. Все, що для цього потрібно – вільний доступ в інтернет, скан копії документів і кілька хвилин вільного часу.
  • Так само, як і для відкриття депозиту, для продовження терміну вкладу досить встановити необхідний інтервал в особистому кабінеті користувача.
  • Високі процентні ставки. Відкривши депозит в даної компанії, можете не сумніватися, що через певний час ваші заощадження значно збільшаться.

Як видно, переваг оформлення депозитів в Альфа-Банку досить багато. Вирішивши стати клієнтом даної організації, ви робите свій вибір на користь стабільності, оперативності, зручності і високих процентних ставок.

 

Зручність Альфа-Мобайл

Для зручності клієнтів розроблено додаток від Альфа-Банку, яке можна встановити не тільки на смартфоні, але і на планшеті, і комп’ютері. Втім, тут Альфа-Банк не є унікальним. Мобільний банкінг пропонують практично всі фінансові організації. Але, що стосується зручності таких додатків, тут не виникає жодних сумнівів. Через Альфа-Мобайл можна робити вклади, знімати кошти, продовжувати термін депозиту і багато іншого.

Назад