Чи варто відкривати депозит в Ощадбанку?

Заробити гроші – це тільки половина завдання. Найголовніше – зберегти свої матеріальні заощадження і примножити їх. Отже, депозит є єдиним правильним рішенням, щоб не тільки зберегти свої гроші, а й змусити заощадження приносити своєму власникові додатковий дохід.

Депозит – це грошовий внесок, який через певний час повертається вкладнику банком в повному обсязі. Особливістю будь-якого депозиту є те, що після закінчення депозитного терміну разом з початковою сумою клієнт отримує ще й нараховані відсотки.

Переваги депозитів в Ощадбанку

Вибір банку для оформлення депозиту має здійснюватися з урахуванням всіх можливих нюансів. Що стосується переваг співпраці з Ощадбанком, можна виділити наступну вигоду для клієнтів:

  • Гарантоване повернення грошових коштів. Договір передбачає те, що навіть при ліквідації фінансової компанії вкладник гарантовано отримає всю суму вкладу.
  • Гнучка бонусна система. Клієнти, заробітна плата яких зараховується на карту Ощадбанку, крім встановленого відсотка додатково отримують 0,5% в тому випадку, якщо депозит відкритий в гривні. Що стосується доларових депозитів, тут додатковий відсоток складає 0,25.
  • Можливість внесення депозитного вкладу будь-яким зручним способом. Це говорить про те, що поповнити депозит в Ощадбанку можна як готівкою, так і безготівковим способом оплати.
  • Мінімально допустима сума. Для того, щоб укласти договір і оформити депозит в Ощадбанку можна мати всього двісті гривень або десять доларів.
  • Велика кількість банківських відділень. Це говорить про те, що стати клієнтами даної фінансової компанії можуть не тільки жителі великих міст, а й віддалених населених пунктів.

Які виділяють недоліки?

Якщо говорити про негативні сторони Ощадбанківська депозитів, можна відзначити, що договір, який передбачає даний вид вкладу, неможливо достроково розірвати. Якщо вкладник вирішує в односторонньому порядку розірвати контракт з фінансовою компанією, значно зростає ризик втрати певної частини відсотків.

Кожен депозит обкладається вирахуванням військового збору в розмірі 19,5%. Але, це не примха керівництва банку, даний податок в нашій країні передбачений законодавством.

Які висновки можна зробити?

Як видно з перерахованих плюсів і мінусів, відкриття депозиту в Ощадбанку, пропозиції цієї організації є одними з найвигідніших. Якщо клієнт отримав неналежне ставлення до себе співробітників банку, що може виникати в будь-якої фінансової компанії, можна звернутися на гарячу лінію Ощадбанку. Як правило, тут не ігнорують звернення і скарги вкладників. Отже, при зверненні до представників сервісу, можна розраховувати на інформаційну допомогу та оперативне вирішення свого питання.

Назад