Чи варто відкривати депозит в ПриватБанку?

Депозит – це свого роду угода між банком і вкладником, згідно якого перша сторона зобов’язується через певний час повернути другій стороні всю суму вкладу з виплатою встановленої процентної ставки. Що стосується депозитів в Приватбанку, дана послуга є однією з найбільш затребуваних на фінансовому ринку. Тут кожен вкладник має можливість вибору найбільш підходящого кредитного продукту на максимально вигідних для нього умовах.

Переваги депозитних вкладів в Приватбанку

Вибираючи співпрацю з Приватбанком, кожен вкладник може оформити депозит не тільки в фізичному відділенні банку. Для зручності користувачів розроблена онлайн система, що дозволяє зробити капіталовкладення просто не виходячи з дому. Що стосується ключових переваг депозитних вкладів в Приватбанку, варто виділити наступні ключові моменти:

  • Велика кількість вигідних пропозицій. У розглянутій фінансової організації можна відкрити депозити як з можливістю дострокового зняття грошей, так і без цього.
  • Сверхвигода. Нарахування відсотків на суму вкладу. Зростання процентної ставки проводиться автоматично і дає можливість заробити на депозиті ще більше.
  • У ПриватБанку депозит можна застрахувати. Ця процедура є необхідною, так як завдяки страховці, депозит буде захищений Фондом гарантування вкладів.
  • Можливість збільшення процентної ставки на один відсоток при продовженні терміну депозиту.
  • Так як Приватбанк є державною фінансовою організацією, надійність вкладів тут понад усе.
  • Можливість управління депозитами за допомогою мобільного додатку. Для того, щоб відкрити, продовжити або закрити депозит, немає необхідності звертатися до відділення банку. Все, що для цього потрібно – смартфон і безперебійний доступ в інтернет. Додаток Приватбанку знаходиться в загальному доступі 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Які виділяють недоліки вкладів в Приватбанку?

Депозитні вклади в Приватбанку практично не мають недоліків. Винятком є ​​тільки відносно невисокі процентні ставки. Зробивши грошовий внесок у даній фінансовій компанії, через певний час при відкритті нового депозиту, ставка може бути на порядок нижче.

На сьогодні максимальний відсоток по депозитах в Приватбанку складає 16,5% на термін від трьох до п’яти місяців.

Висновки

Як видно, переваг у приватбанківських вкладів набагато більше, ніж недоліків. Термінали даної фінансової організації у великій кількості зосереджені як у великих містах, так і у віддалених населених пунктах. Отже, з поповненням депозитних рахунків у клієнтів не виникає ніяких проблем.

Депозитна лінійка даної фінансової компанії є однією з найбільш вигідних в нашій країні. Відкриваючи тут депозит, кожен вкладник застрахований від шахрайства та можливої ​​втрати свого вкладу. Крім цього, для зручності користувачів розроблена онлайн система, за допомогою якої можна легко управляти своїми вкладами, проводити розрахунки, поповнити, продовжити або закрити депозит.

Назад