Директор компанії CCloan Наталія Клєвакіна поділилася досвідом інтеграції фінансової та страхової компаній на конференції UAINSUR.TECH DAY

Днями відбулась найбільша профільна конференція UAINSUR.TECH DAY на тему готовності українських страхових компаній до digital-трансформації. Захід пройшов за участю представників фінансового сектора, InsurTech стартапів, страхових компаній, міжнародних організацій і регулятора.

 

У складі спікерів була і директор компанії CCloan Наталія Клєвакіна, яка виступила з доповіддю “Екосистема як бізнес-модель: досвід інтеграції фінансової і страхової компаній”.

 

В ході виступу Наталія дала визначення терміну “екосистема”, виділила основні типи екосистем в бізнесі, а також розповіла про користь, зручність і вигоду екосистем як для споживача, так і для бізнесу.

 

екосистема

 

“У нашу фінансову екосистему зараз входять компанії CCloan, MisterCash і SK Opika. Мета цього року – запустити ще кілька проектів, які доповнять нашу екосистему. Таким чином ми робимо все, щоб покрити більше ринкових ніш і забезпечити своїх клієнтів найкращими фінансовими продуктами і послугами. Ми вже бачимо перспективи у співпраці зі страховою компанією Opika і розширюємо продуктову лінійку. Завдяки співпраці зі страховою SK Opika клієнти наших фінансових компаній разом з отриманням кредиту можуть оформити страховий поліс. Маючи дані клієнтів, ми пропонуємо їм найбільш підходящий страховий пакет. В свою чергу, прямі клієнти страхової можуть скористатися кредитними послугами”, – поділилася Наталія.

 

На думку Наталії Клєвакіної, сучасні фінансові екосистеми мають значні переваги, оскільки пропонують клієнтам необхідні продукти і послуги в знайомому їм середовищі 24/7. У зв’язку з цим, екосистемна інфраструктура стає одним з головних чинників отримання конкурентних переваг.

 

конференция

 

“Компанії, які зможуть ефективно сформувати партнерські відносини, залишаться конкурентоспроможними і збільшать рівень доходів. Всередині екосистеми бізнеси можуть ділитися кращими практиками та ноу-хау. І в результаті, краще і швидше задовольняти потреби клієнтів. Ми вже працюємо над створенням екосистеми, яка буде задовольняти широкий спектр клієнтських запитів у всіх сферах життя”, – підсумувала Наталія Клєвакіна.

 

В рамках заходу також відбулася панельна дискусія “Кооперація страхових компаній та фінансового сектору”. Її учасниками стали керівники фінтех та insurance компаній, у тому числі й СМО CCloan та MisterCash Анна Мойсєєва. Експерти поділилися своїм досвідом співпраці з іншими бізнесами та обговорили готовність українського страхового ринку до діджитал трансформації.

 

Довідка:

Конференція UAINSUR.TECH DAY, організатором якої є Українська асоціація Фінтех і інноваційних компаній, проходить за підтримки Посольства Канади в Україні та IFC (World Bank Group).

Назад