5 кращих сайтів фінансових новин

Сучасний ритм ділового життя настільки швидкий, що складно відстежити ключові моменти і нововведення. Для цього створені бізнес сайти, де можна ознайомитися з останніми новинами в світі економіки та бізнесу.

Finance.ua

Портал Finance.ua є одним з найбільш затребуваних фінансових інформаційних ресурсів. Мета даного сайту – не тільки надати актуальну інформацію, але також бути провідником у світі економіки та бізнес партнером. На просторах даного порталу завжди можна знайти слушні поради, як уникнути неоднозначних ситуацій, а також значно збільшити свій добробут. Крім цього, в постійному оновленні знаходиться інформація про курс валют, докладних фінансових графіках і так далі.

Перевага Finance.ua перед іншими аналогічними сайтами полягає в тому, що тут інформація оновлюється без зволікання. Також, спільно з холдингом Treeum створена дуже зручна опція «фінансовий супермаркет в режимі онлайн».

Finversia

Заснований ресурс в 2016 році і з того часу тут надається тільки перевірена інформація з першоджерел.

Місія інформаційного порталу – своєчасне оновлення даних, які можуть зацікавити людей, задіяних в прийнятті рішень, щодо інвестиційних процесів. Тут для себе можна знайти багато цікавого в сфері фондових ринків, особистих фінансів та інших інвестиційних напрямках.

Investing.com

Investing.com є майданчиком, де представлена ​​інформація про новини на фінансових ринках. Тут без проблем в режимі реального часу можна відстежувати біржові графіки, котирування, а також користуватися різними фінансовими інструментами.

Відмінною рисою даного ресурсу можна вважати те, що тут можна скористатися не тільки більш, ніж 300 000 інструментами, але також і те, що на цьому сайті все надається абсолютно безкоштовно. Щоб отримати доступ до інформації, навіть не доведеться проходити попередню реєстрацію. Заходь, бери, користуйся!

Для того, щоб користування сайтом було ще простіше, розроблено спеціальний додаток. Це говорить про те, що власникам iOS і Android скористатися фінансовою інформацією ще простіше. Протягом п’яти років сайт фінансових новин Investing.com тримається в ТОПі аналогічних ресурсів.

ЛІГА.net.

Ліга закон є інформаційним порталом, який протягом тривалого періоду часу надає користувачам можливість доступу до правової та бізнес інформації. Тут, без проблем, можна знайти відповідь на будь-яке питання з області права або фінансів.

У 2021 році в життя була втілена абсолютно нова версія з інноваційним підходом до існуючих питань. Безумовно, розробники роблять ставку на те, що даний портал не втратить свою популярність і буде затребуваним ще більше. І, як показують показники відвідування ресурсу, так це і є.

Finanz

Якщо ви хочете завжди бути в курсі останніх подій в світі бізнесу, радимо підписатися на розсилку даного інформаційного ресурсу. На екрані вашого комп’ютера або ноутбука щодня з’являтиметься актуальна інформація про фондові ринки, інвестиційні вклади, біржові графіки і багато іншого.

Місія finanz – донести до людей важливу інформацію, щодо ключових моментів і нововведень в області капіталовкладень і правил їх розподілу.

Назад