Ідеї ​​для додаткового заробітку в декреті

Статистика показує, що більша частина представниць прекрасної статі, які перебувають у декретній відпустці, потребує додаткового доході. Причин тому може бути безліч. Але, щоб справа приносила не тільки задоволення, але і бажаний прибуток, в більшості випадків необхідно мати не тільки нестримне бажання заробити, але і мінімальний стартовий капітал.

Варіанти віддаленої роботи для жінок в декретній відпустці

Щоб знайти заняття до душі, варто розглянути різні варіанти. Найчастіше заробіток в декреті пов’язаний з пропозиціями в Інтернеті. Уважно вивчіть всі можливі пропозиції, оціните фактор внесок-прибуток і тільки після цього прийміть рішення, щодо відповідного вам виду отримання прибутку.

Віддалений співробітник

Суть даного виду діяльності полягає в тому, що частина обов’язків певної компанії перекладається на плечі віддаленого працівника. Іншими словами, ви будете виконувати все те, що роблять люди в офісі, тільки територіально будете перебувати в будь-якому зручному для вас місці.

Яскравий приклад аутсорсингу – це коли молода мама працювала менеджером з продажу. У декреті вона продовжує продавати певні товари, тільки через інтернет-магазин або віддалено в режимі онлайн.

Сьогодні багато держпослуги надаються через інтернет. Дистанційні працівники пересилають документи через електронну пошту, оплата проводиться клієнтами на банківський рахунок і так далі.

Репетиторство

Гуманітарії, випускниці педагогічних вузів і просто любителі іноземних мов можуть спробувати себе в якості репетитора. Зручність такого заробітку полягає в тому, що заняття можна проводити очно і онлайн.

Варто відзначити те, що мами в декреті можуть давати уроки не тільки з фізики, математики та англійської мови, а й навчати учнів грі на музичних інструментах.

Випікання тортів та інших солодощів

Якщо у вас є навички кулінара, можна спробувати себе в приготуванні солодких виробів. Інтернет тут знадобиться тільки для пошуку рецептів і клієнтів. Все інше доведеться робити своїми руками.

Для того, щоб прокачати себе, як майстра по випічці, можна створити свою групу, відправити запит на підписку друзям і друзям друзів. Тільки так про вас зможуть дізнатися, спробувати пропоновану продукцію і рекомендувати її іншим людям.

Що стосується фінансових затрат, для того, щоб почати свою справу доведеться купити весь необхідний інвентар. Якщо раніше ви захоплювалися випічкою, може необхідна начиння вже у вас є і не доведеться витрачатися на її придбання.

Заробіток на хобі

Товари ручної роботи завжди користуються попитом і високо цінуються. Продукція хенд-мейд може бути різною, залежно від ваших навичок і захоплень:

  • Вироби з воску. Найчастіше господині виготовляють на продаж воскові свічки.
  • Вишивка бісером, хрестиком, гладдю.
  • Миловаріння з натуральних інгредієнтів.
  • Розпис предметів декору. Високим попитом користуються дерев’яні шкатулки, декоровані в унікальній манері.
  • В’язання і пошиття одягу, м’яких іграшок.
  • Створення букетів з цукерок.

Перетворити хобі на джерело доходу – це правильне рішення, яке допоможе не тільки заробити гроші, а й абстрагуватися від повсякденних турбот. Що може бути краще, ніж пару хвилин вільного часу і улюблена справа, яка ще й приносить гроші.

Написання статей

Якщо ввести в пошуковий рядок запит: “Як заробити мамі в декреті”, сторінка пошуку відразу видасть безліч варіантів, пов’язаних з копірайтингом. Написання статей різної тематики для інтернет-сайтів – це не тільки захоплююче, але і прибутково. Вивчаючи інформацію, ви можете саморозвиватися. Навряд чи б ви читали всю ту інформацію, яку вам доведеться викласти своїми словами.

Щоб знайти замовника, можна почати співпрацю з приватними клієнтами. Але, тут ніхто не застрахований від обміну. Як правило, гроші переводяться на рахунок копірайтера тільки після перевірки готової статті. Де гарантія, що вам переведуть оплату? Чи довіряєте тільки перевіреним замовникам і перед тим як почати роботу промоніторте відгуки інших копірайтерів.

Другий варіант – співпраця з біржею копірайтингу. Така робота буде більш надійною, але перед тим, як отримати завдання, новачкові доведеться пройти тест на грамотність, що не всім вдається з першого разу.

Як видно, варіантів заробітку в декреті не так вже й мало. Якщо у вас є вільний час і бажання отримати прибуток, не варто відкладати це в довгу шухляду. Шукайте себе в тій діяльності, яка вам буде дійсно цікавою. Коли, як не в декреті займатися тим, що любиш?

Назад