Як повернути куплений залізничний квиток?

Для того, щоб повернути залізничний квиток, необхідно звернутися в касу, де він був придбаний. Оформлення грошової компенсації проводиться тільки при наявності паспорта та заповненого бланка повернення. Також варто відзначити, що зробити повернення може не тільки особа, яка зробила придбання залізничних квитків, але також і будь-який інший чоловік на його прохання.

Правила повернення залізничних квитків

 

Повернення залізничних квитків є платним сервісом. Компенсувати витрати вийде в наступному обсязі, в залежності від часу звернення:

  1. При оформленні заявки повернення за 24 години до відправлення поїзда вийде повернути 100% вартості квитка і 100% вартості плацкарти.
  2. 9-24 години до відправлення – 100% вартості квитка і 50% плацкарти.
  3. До 9 годин – вартості квитка без плацкарти.

 

Крім цього, варто звернути увагу на інші особливості повернення залізничних квитків:

  • Чи не вийде повернути гроші за покупку квитка на лицьовій або виворітній стороні якого нанесені сторонні написи, виправлення або зроблені будь-які позначки.
  • Якщо випадково квиток порвався, до того, як робити повернення, документ необхідно відновити.
  • Повернення частково використаного квитка, за яким пройдена половина шляху проходження. В цьому випадку компенсація передбачена в розмірі різниці пройденого і повного маршруту. Але варто брати до уваги, що при поверненні частково використаного документа вартість плацкарти НЕ буде компенсуватися.
  • Оплата повернення пасажиром залізничних квитків не передбачена в тому випадку, якщо перевізник скасовує рейс або виробляє перевезення неналежно. Сюди можна віднести скасування / затримку рейсу, зміна шляху проходження поїзда, технічні несправності транспортного засобу і так далі.

 

У тому випадку, якщо у вас на руках роздрукований онлайн-квиток, повернення через інтернет зробити не вийде. Для отримання компенсації доведеться звернутися в касу залізничного вокзалу. Повернення не передбачено в тому випадку, якщо пасажир пройшов електронну реєстрацію, і поїзд рушив з початкової станції.

 

Що стосується термінів повернення, на банківську карту грошові кошти переводяться протягом тридцяти днів. Якщо ви робили покупку документа в касі, отримати гроші тут можна в момент звернення. Якщо ви робите повернення за претензією, в цьому випадку час очікування може становити до 60 днів після подачі офіційної заяви.

Назад