Команда CCloan продовжує допомагати 

Війна завдає нашому народу дуже багато болю, та разом з тим показує, які українці чуйні, добрі та небайдужі до біди один до одного. Ділимося з вами кількома історіями про безпосередню допомогу наших співробітників військовим та постраждалим українцям. 

  1. Наша команда зібрала кошти на 30 пар тактичних рукавиць для військових 95-ої бригади, які ми вже закупили та відправили на передову разом з іншим цінним вантажем – пристроями радіозв’язку та електронними планшетами.
  2. Також наші співробітники у складі волонтерських груп закупили та доставили ліки, їжу та засоби особистої гігієни постраждалим під Києвом. Частина цієї гуманітарної допомоги була придбана коштом небайдужих співробітників CCloan. 
  3. Ще 17 000 гривень було зібрано на придбання двох далекомірів дальністю 1.5 км для родича нашої співробітниці, який зараз служить на сході України. 

 

Впевнені, що кожен з вас також робить свій вклад у перемогу і пишаємося великим серцем кожного українця!  

 

Перемога залежить від сили духу, сили згуртованості та готовності допомагати тим, кому це необхідно. І як показує практика – це ми вміємо! Слава Україні! 

Назад