Компанія CCloan посіла друге місце у номінації “Стійка МФО” за версією FinAwards 2022

Цьогорічна церемонія FinAwards 2022 видалася дуже насиченю для нашої компанії! Ще однією нагородою, якою нас відзначили стало срібло у номінації “Стійка МФО”. На думку організаторів конкурсу, з огляду на ситуацію, номінації, що пов’язані зі стійкістю є одними з ключових. І мікрофінансові організації у цьому питанні – не виняток. Оскільки, попри скрутні часи, ці фінансові компанії не зупинили свою роботу, а продовжили надавати послуги населенню, платити податки та забезпечувати робочі місця.

 

Як влучно зазначила директорка нашої компанії Наталія Клєвакіна: “Ми – воїни економічного фронту. Поки наші відважні герої захищають нашу Вітчизну на передовій, ми робимо все можливе, щоб підтримати економіку та дати нашій державі як можна більше, щоб розвиватися та рухатися вперед”.

 

Ще раз дякуємо організаторам за підтримку та мотивацію бізнесу. А клієнтам за вибір та довіру. Працюємо для вас та України! 

 

Довідка: FinAwards – це щорічна премія, яка визначає найкращі фінансові та інвестиційні продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження, рекламні проєкти ринку фінансових послуг, а також найуспішніших та найефективніших ТОП менеджерів фінансових компаній. Кожного року переможців обирають шляхом голосування незалежного авторитетного журі, експертної групи редакції і відкритого голосування читачів сайтів «Мінфін», Finance.ua. Організатор – один з провідних конференц-майданчиків країни у сфері фінансів і технологій – компанія BankOnline.

 

Джерело: https://news.finance.ua/ua/eksperty-vyznachyly-naystiykishu-mfo-finawards-2022 

Назад