Компанія CCloan на MFO Summit 2021: нагороди, досягнення та плани

1 липня відбулася одна з найграндіозніших подій для кредитного ринку – MFO Summit 2021. Захід пройшов за участю топових представників сфери, які обмінялися своїм досвідом і напрацюваннями.

 

Поділимося радісною новиною! Компанія CCloan в рамках саміту отримала нагороду “Переможець рейтингу мікрофінансових організацій України 2021” від Finance.ua.

 

Експерти Finance.ua оцінюють якість обслуговування компаній, які видають онлайн-кредити на карту. Після порівняння понад 50 компаній редакція визначає у кого цей процес організований краще.

 

мфо саммит 2021, наталья клевакина

 

В ході саміту також відбулася панельна дискусія “Нові правила гри на ринку NPL” за участю визнаних експертів фінансового сектору, в тому числі директора компаній CCloan і MisterCash Наталії Клєвакіної. Експерти обговорили ключові напрямки і перспективи розвитку fintech ринку в Україні, зокрема, можливу заборону колекторської діяльності. 

 

За словами Наталії, в Україні існують свої особливості комунікації з клієнтом. Закон про колекторську діяльність враховує кращі європейські практики, але якщо в Європі сім-карти не видають без паспортів, то у нас сім-карта не прив’язана до паспорту, що істотно ускладнює роботу.

 

«Було б чудово, якби наша країна почала рухатися в тому ж напрямку. Тоді питання третіх осіб з часом відпало саме собою. Зараз недобросовісні клієнти просто викидають сім-карти, і у нас немає жодної можливості з ними зв’язатися», – поділилася директор CCloan.

 

анна мойсеева, мфо саммит 2021

 

Серед числа експертів “MFO Summit 2021” також була присутня і директор з маркетингу компаній CCloan і MisterCash Анна Мойсєєва, яка виступила з доповіддю “Агресивна або помірна маркетингова стратегія? Що вибрати у сучасних реаліях?”

 

В ході виступу Анна докладно розповіла про стратегії роботи компанії CCloan в 2020 і 2021 роках, а також порівняла отримані результати.

 

За її словами, стратегія компанії в 2020 році полягала в оптимізації і налагодженні всіх внутрішніх процесів, розробці ефективної комунікаційної стратегії та оптимізації витрат. У 2021 році стратегія розвитку була спрямована на активне захоплення ринку якісних клієнтів і потрапляння в топ-3 МФО України. Також Анна зазначила, що без роботи, яка була проведена в 2020 році, така стратегія вкрай небезпечна.

 

Підсумком поетапної і систематичної роботи всієї команди CCloan стало зростання суми видачі в 4.5 раза, за період з 01-01.2020 по 01-07.2021.

 

По ходу презентації Анна також торкнулася теми позиціонування і візуального сприйняття бренду CCloan. У 2020 році роблячи ставку на класичні цінності і вибравши візуальним образом бренду сім’ю, вдалося завоювати довіру і лояльність клієнтів. Внутрішні дослідження також підтвердили, що клієнти сприймають компанію CCloan як надійний преміум-бренд, який йде назустріч клієнтам і пропонує рішення.

 

У 2021 році покращити знання бренду, сформувати довіру до продукту і при цьому помітно виділитися на фоні конкурентів вдалося за допомогою амбасадора Олі Полякової. У рекламній кампанії продемонстрована передісторія вже відомих клієнту героїв: створення їх сім’ї, зміна після зустрічі з феєю CCloan, та перетворення в короля і королеву. Креатив 2021 року вийшов про те, як легко отримати фінансову підтримку і здійснити мрії, якщо ви є частиною сім’ї CCloan.

 

За словами Анни, для вимірювання впізнаваності бренду після рекламної кампанії був запущений BrandLift. Це дослідження виявило, що кращий результат запам’ятовування реклами бренду – серед жінок, з показником відносного приросту 44,6%. Це підтверджує, що рекламна кампанія і креатив точно потрапили в цільову аудиторію. Загальне зростання запам’ятовування реклами склало 50% (кожен другий клієнт запам’ятав рекламу).

 

На завершення виступу Анна презентувала новий рекламний ролик CCloan і зазначила, що компанія готує ще багато приємних сюрпризів для своїх клієнтів.

 

Довідка:

MFO Summit – щорічний профільний захід для мікрофінансового сектору про бізнес, стратегії, джерела прибутку, тренди, ризики і технології. Організатори саміту: компанія BankOnline, асоціація ВАФК, сайти про фінанси та інвестиції Minfin.com.ua, Finance.ua. Серед учасників: топові експерти українського і зарубіжного fintech ринку, представники регулятора, керівники МФО, постачальники b2b-рішень, розробники ІТ рішень і незалежні експерти ринку.

Назад