Компанія CCloan очолила рейтинг мікрофінансових організацій України 2021!

Ура! Наші зусилля не залишилися не поміченими і нам є чим пишатися! Компанія CCloan отримала нагороду “Переможець рейтингу мікрофінансових організацій України 2021”, посівши почесне 1-е місце в рейтингу українського незалежного порталу Finance.ua.

 

Рейтинг з понад 50-ти мікрофінансових організацій України визначив, у якій з представлених компаній процес видачі онлайн-кредиту на карту організований краще і де можна отримати найякісніше обслуговування і топ кредит на карту.

 

Результати рейтингу були озвучені 1 липня в рамках одного з найбільш значущих заходів для кредитного ринку – МФО саміту 2021.

 

Позиція в рейтингу визначалася за 6 ключовими критеріями:

  • Критерій «Сайт» – доступність і актуальність інформації на сайті
  • наявність BankID
  • Критерій «Підтримка» – підтримка користувачів
  • Критерій «Погашення» – кількість каналів погашення позики
  • Критерій «Бонуси та знижки» – наявність програм лояльності
  • Критерій «Дані про компанії та FAQ»

 

Вища нагорода для нас – довіра і підтримка наших клієнтів! Все, що робить команда CCloan, спрямоване, в першу чергу, на задоволення клієнтських потреб. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо працювати на благо наших клієнтів“, – прокоментувала перемогу директор компанії CCloan Наталія Клєвакіна.

 

Довідка:

Незалежний портал Finance.ua – один з флагманів фінансових ЗМІ України. Працює з 2000 року. Мета порталу – висвітлювати актуальну інформацію зі світу фінансів. На сторінках порталу можна знайти корисні поради, лайфхаки, статті, докладні інфографіки, актуальні курси валют, останні новини та рейтинги компаній. Рейтинг мікрофінансових організацій України був створений, щоб проінформувати потенційних і реальних клієнтів МФО, де можна отримати найякісніше обслуговування і топ кредит на карту. Рейтинг оновлюється раз в 3 місяці.

Назад