Компанія CCloan завоювала “срібло” PSM Awards 2021

14 грудня головна фінтех-премія України PaySpace Magazine Awards 2021 назвала своїх тріумфаторів. Одним із них стала компанія CCloan, яка другий рік поспіль посідає друге місце в номінації “Кращий сервіс мікрокредитування”. Високу позицію сервісу підтвердили не лише експертне журі та редакція видання, а й самі клієнти за допомогою відкритого голосування. Участь у голосуванні, за заявою організатора премії, взяли рекордні 120 тисяч користувачів.

 

“Лідерство CCloan на ринку онлайн-кредитування — це насамперед заслуга нашої команди професіоналів. Щодня ми старанно працюємо над тим, щоб забезпечити своїх клієнтів найкращими фінансовими продуктами. Сьогодні послугами нашого сервісу користується понад 1,5 млн українців — і це зокрема є свідченням нашої надійності і рівня довіри споживачів. Далі — більше, адже ми створюємо цілу екосистему і пропонуємо клієнтам необхідні послуги у знайомому їм середовищі 24/7. Сьогодні до неї, крім CCloan, вже входять сервіс мікрокредитів MisterCash, страхова компанія SK Opika та маркетплейс Vygoda. Ми прагнемо задовольняти широкий спектр клієнтських запитів у всіх сферах життя, тому готуємо до запуску ще кілька проєктів”, коментує директор компанії CCloan Наталія Клєвакіна.

 

Ринок кредитування в Україні стрімко зростає і стає більш конкурентним. За даними Нацкомфінпослуг та НБУ, у 2021 році середньомісячна кількість оформлених кредитних договорів збільшилася на 20% (у порівнянні із 2020 роком). Однак у CCloan зазначають: як би не змінювався ринок, для них пріоритетним залишається турбота про клієнтів та прагнення стати їх надійним фінансовим партнером у будь-якій ситуації. Саме завдяки цьому сервісу вдається залишатися у топі навіть за умов жорсткої конкуренції з іншими фінтех-компаніями.

 

“Ми постійно спілкуємося зі своїми користувачами – саме це допомагає нам удосконалюватись і з року в рік зміцнювати свої позиції на ринку. Продовжуємо покращувати наш сервіс, робити його ще більш зручним та простим. А головне, ми розуміємо наших користувачів та всі їхні потреби, тому успішно створюємо для них персональні пропозиції та акції. Щасливі, що клієнти відповідають нам взаємністю: згідно з дослідженням Kantar, рівень впізнаваності нашого бренду виріс з 9-ї до 2-ї позиції. Дякуємо за підтримку та довіру. Кожен голос, відданий за нашу компанію, робить нас ще кращими”, зазначає маркетинг-директор компанії CCloan Анна Мойсєєва.

 

Відмінні результати продемонструвала ще одна компанія з екосистеми CCloan: сервіс MisterCash забрав “бронзу” PSM Awards 2021 як “Кращий TechFin-проєкт”. А СЕО компанії CCloan та MisterCash Наталія Клєвакіна увійшла до топ-трійки “Експертів року у сфері FinTech”.

Крім того, у рамках церемонії нагородження PaySpace Magazine Awards 2021 відбулася експертна панель “Весь FinTech: можливості та виклики 2022”, участь у якій взяла Наталія Клєвакіна. Під час свого виступу директор CCloan розповіла про плани розширювати фінансову екосистему компанії. Зокрема, про початок співпраці зі страховою компанією SK Opika та повноцінний запуск маркетплейсу Vygoda.

 

Довідка: PSM Awards щорічна премія, яка визначає лідерів ринку FinTech та e-commerce. Найкращих серед 285 кандидатів обирали шляхом анонімного голосування експертного журі та редакції видання PaySpace Magazine, а також відкритого голосування користувачів. Для відсікання голосування бот-фермами та інших накруток організатори проводять експертизу голосів. 

 

Джерело: https://minfin.com.ua/ua/2021/12/22/77675968/

Назад