Кращі кешбек сервіси, які дозволяють економити на покупках

Багато жителів України вже встигли оцінити всі без винятку переваги кешбеку. Ця послуга дає можливість значно заощадити кошти, отримавши на карту повернення після здійснення покупок.

Що таке Кешбек?

У перекладі з англійської мови, “кешбек” означає “повернення грошових коштів”. Насправді, таке повернення є досконально продуманим маркетинговим ходом, завдяки якому покупець має можливість повернути частину витраченої суми. Тільки необхідно зробити акцент на тому, що кешбек – це не бонуси у вигляді балів, які ви зможете витратити тільки в тому магазині де їх отримали, а реальні гроші, які можуть бути спрямовані на покупку всього, що завгодно.

AliExpress

Аліекспресс користується високою популярністю по всьому світу. Не дивно, що тут активно практикується система кешбеку. Однак, при оформленні даної послуги, необхідно брати до уваги те, що вивід зворотних коштів тут робиться з певною затримкою. Це обумовлено тривалими перевірками і високоякісної системою захисту покупців. В цілому, після оплати замовлення, термін повернення грошових коштів буде становити не менше двох тижнів. У деяких випадках спостерігаються затримки до двох місяців.

Летішопс

Цей сервіс є одним з найпопулярніших в Україні. Він включає в себе близько тисячі магазинів, велика частина з яких веде активну торговельну діяльність не території країн СНД.

Крім того, що 90% товарів з усього асортименту можна придбати з кешбеку, Летішопс має такі переваги:

 • Вигідні умови та численні акційні пропозиції.
 • Можливість оформлення подвійного кешбеку.
 • Часті розіграші призів.

Якщо ви є постійним покупцем, можна скористатися програмою лояльності.

Невелика кількість негативних відгуків. На 30% менше ніж у інших аналогічних сервісів.

Виведення грошових коштів можливий через одну з поширених в Україні платіжних систем, на карту банку або на рахунок електронного гаманця.

Cash4brands

Цей онлайн-сервіс є дуже зручним для тих користувачів, які звикли робити покупки прямо зі свого смартфона. На ринку України Cash4brands функціонує вже протягом трьох років. Для того, щоб отримати кешбек, покупцеві доведеться пройти просту реєстрацію, де необхідно вказати особисті дані та адресу електронної пошти. Після цього в особистому кабінеті користувача потрібно ознайомитися з інструкцією використання і тільки після цього переходити до покупок товарів.

PayBack

PayBack бере активну участь у розвитку ринку споживчих товарів України, починаючи з 2016 року. За цей час сервіс успішно зібрав в собі більше ста магазинів.

Головною особливістю даного сервісу є те, що тут висновок зворотних коштів можна зробити частинами на рахунок мобільного телефону, на банківську карту або на електронний гаманець. Іншими словами, при використанні PayBack, вам не доведеться робити висновок всіх грошових коштів відразу.

ePN

ePN надає можливість покупцям Аліекспресс отримати повернення коштів за першу покупку до 10% від вартості товару. Що стосується всіх інших придбань, тут відсоток коливається в межах 5%.

Переваги ePN:

 1. Система кешбек включає в себе п’ять найбільших торгових майданчиків.
 2. Акційні пропозиції, промокодом і численні знижки.
 3. Розіграші призів, а також можливість проголосувати за товар місяці.
 4. При бажанні, користувачі можуть заробити на реферальних посиланнях.

Для нарахування кешбеку необхідно зареєструватися на сайті системи, після чого скористатися плагіном. Варто також відзначити те, що за допомогою системи ePN повернути кошти можна навіть за ті замовлення, які були загублені.

Switips

Цей майданчик є відносно молодою. Ключова орієнтація даного кешбек-системи спрямована на країни СНД. Незважаючи на недавню появу, Switips вже встигла себе позначити, як система з найбільшим поворотним відсотком (до 36%).

переваги:

 • Дуже швидке нарахування кешбеку. У більшості випадків повернення коштів здійснюється протягом 4 днів.
 • Понад 700 магазинів.
 • Можливість підвищення кешбеку в два рази. Це досягається за допомогою отримання статусу Gold.
 • Щоб придбати Gold-статус, доведеться зробити оплату в розмірі 24 євро. Але, в порівнянні з вигідними поверненнями, ця сума здається просто смішною.

Крім усього перерахованого, можна отримати бонус за залучення друзів і знайомих. Для цього одного необхідно відправити посилання, дочекатися підтвердження і отримати на свій рахунок приємне заохочення.

Назад