Кредит без ІПН в Україні

Коли є потреба в отриманні грошей в борг, а матеріальної допомоги від свого близького оточення чекати не доводиться, то вам доведеться скористатися послугами таких фінансових інститутів, як:

  • банки
  • ломбарди
  • мікрофінансові організації (скорочено МФО).

 

Дізнаймося, які перспективи і «підводні камені» вас чекають за умови отримання позики при зверненні в кожен з цих фінансових інститутів. І чи зможете ви взяти позику без ідентифікаційного номера, а також інших документів, які звичайно потрібні при оформленні кредитного договору.

 

 

Якщо ви спробуєте взяти кредит без ІПН в Україні в банку, то ця ідея заздалегідь приречена на фіаско. Банки з бюрократичної точки зору це громіздкі структури, які ніколи не йдуть на фінансові ризики, тому тут завжди вимагають найбільш об’ємний пакет документів і відомостей про ваш статус, стаж і поточний фінансовий стан. Окрім обов’язкового надання оригіналів паспорта, ідентифікаційного коду, вам обов’язково знадобитися надати:

  • Довідку про офіційне працевлаштування та доходи. З огляду на складну ситуацію з офіційним оформленням на приватні підприємства, ви можете опинитися в скрутній ситуації, коли захочете отримати довідку. Немає офіційного оформлення немає відповідно і довідки. А без неї вже можна не розраховувати на кредит. Тобто, банківські позики (без ІПН або з ним не має значення) неможливі в принципі, якщо довідка за доходами для вас недосяжна.
  • Для кредитування в банку потрібні ті, хто зможе нести за вас матеріальну відповідальність, якщо ви з якоїсь причини не зможете дотримуватися умов кредитного договору. Знайти поручителів в наш час економічної нестабільності завдання не з простих.
  • Для великих позик понад 10-15 тисяч гривень банки зазвичай вимагають надати відомості про цінне майно, яке ви можете залишити банку в якості застави.

 

Досить оперативно, тільки за паспортом і без надання ІПН можна отримати позику в ломбарді, але свої ризики неповернення позики ломбарди зазвичай страхують отриманням від позичальників отриманням цінностей в заставу. Варто пропустити терміни погашення позики, і ломбард може розпоряджатися вашим заставним майном на свій розсуд.

 

 

Сучасний ринок фінансових послуг України за поданням швидких кредитів в МФО росте як на дріжджах, тому конкуренція серед тих, хто надає кредити онлайн на карту, дуже велика. Боротьба за кожного позичальника одна з причин, по якій тепер можна знайти можливість отримати кредит без ідентифікаційного номера, як оригіналу цього документа, так і навіть без подання електронної копії ІПН та основних паспортних даних. Окрім того, як ви вже знаєте, МФО видає позики без довідки про доходи, не вимагає поручителів і не просить надати заставу для сум до 10-15 тисяч гривень. Тобто, гнучка політика багатьох українських МФО дозволяє просто надати правдиві особисті дані з паспорта та ІПН, не завантажуючи їх електронні копії на сайт кредитної компанії. З одного боку, така довіра з боку МФО заспокоює побоювання потенційних позичальників, які бояться шахрайських схем, в яких можуть бути використані скан-копії документів. А іноді безвідмовна швидка позика потрібна терміново, а ось потрібних документів в оригінальному вигляді або якісної скан-копії з собою може не виявитися. Обов’язкова умова з боку МФО в такій ситуації надати дані своєї особистої карти, тобто, ви не зможете отримати миттєвий кредит на карту свого найближчого родича чи друга. І найважливіше умова ви 100% не отримаєте кредит, якщо будете надавати неправдиві дані.

 

 

І все ж, кредитна компанія «СС Лоун» рекомендує при оформленні миттєвої позики вносити скан-копії ваших документів: ІПН і паспортні дані. Річ в тому, що такі електронні відомості це гарантія вашої фінансової безпеки, оскільки ваші документи, оригінали або скан-копії, підтверджують, що саме ви звернулися за позикою, а не шахрай, який скористався вашим ім’ям і заволодів вашим смартфоном. Хвилюватися не варто: кредитна компанія, яка діє в рамках українського законодавства по ліцензії не буде ризикувати оформленням «лівих кредитів» по ​​вашим документам. Це небезпека втратити свій авторитет і можливість продовжувати легально працювати далі.

Назад